08/08/2012 22:35040

איפור: אוצרות הטבע עבור עורך

 

מוצרי איפור מינראליים כבר מזמן הפכו ללהיט וכל מותג שמכבד את עצמו השיק לפחות קולקציה אחת של איפור כזה. ואין זה פלא – הרי זהו איפור בריא והוא גם נראה הרבה יותר טוב מאשר האיפור הרגיל. אז מה בעצם הסוד שלו?

ייחודיות של מוצרי איפור מינראליים

ההבדל בין איפור מינראלי לאיפור רגיל הוא בכך שאיפור מינראלי הינו נטול שמנים, שעווה, טלק, מבשמים, פרבנים וחומרים משמרים אחרים וגם צבעים מלאכותיים. במקום זה הוא כולל מרכיבים כמו אבקת יהלומים, או דו תחמוצת טיטניום ששומרים על לחות העור ומעניקים לו מראה משי זוהר. תמצית הפנינים שגם היא שימושית מאוד באיפור מינראלי כוללת בתוכה 22 סוגים של חומצות אמינו, 18 מיקרואלמנטים וגם ויטמינים מקבוצת A  ו – D.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

איפור מינראלי בעל תכונות אנטיספטיות, אינו סותם נקבוביות, אינו גורם לתגובות אלרגיות ומתאים מאוד לנשים בעלות עור רגיש. במקרים רבים אחרי טיפול פילינג או שיוף במכון יופי מורחים על הפנים פודרה מינראלית מרגיעה – היא מסתירה אדמומיות מקומית ומרכיבים רבים שבה מעשירים את העור בחמצן. אגב, גם מים טרמיים, שכה אהובים על כולם, נמנים על אחד ממוצרי קוסמטיקה מינראלית .

כללים לאיפור "מינראלי" נכון

אם אתן משתמשות במוצרי איפור מינראליים קחו בחשבון שהם נמרחים על העור הרבה יותר טוב ממוצרי קוסמטיקה רגילים. זו גם הסיבה שיש להשתמש בכמות קטנה יותר, כדי שהאיפור לא ייראה כבד מדיי. כשאתן בוחרות פודרה או סומק חשוב לזכור שמינראלים שמרכיבים אותם מחמיצים במגע עם אוויר ולכן האיפור הופך להיות כהה יותר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

את הפודרה המינראלית יש למרוח בתנועות מעגליות מלמעלה למטה (רצוי בעזרת מכחול מיוחד הנקרא קאבוקי). בפודרה מינראלית בהירה ניתן להשתמש גם בתור קונסילר.

להבדיל, אין שום כללים מיוחדים לגבי שימוש בצלליות מינראליות. הן נמרחות בקלות, לא מתקלפות ונראות הומוגניות מאוד לשימחתנו הרבה.

אז למה שלא תפנקו את עצמכן בקצת יופי מהטבע?!

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 40
ספרו לחברים: