30/07/2012 21:56168

אומנות הציור בחינה

 

נשים רבות רוצות לעשות קעקוע אבל לא רבות מעיזות. מסתבר שכדי לקשט את הגוף ממש לא חייבים להשאיר חותם לכל החיים. אפשר בהחלט להשתמש בשיטה העתיקה של ציורי חינה.

ציור חינה – פשוט, יפה ולא כואב

על ציורי חינה ידוע כבר לפני אלפי שנים והשורשים שלהם מובילים להודו, שם היו הנשים מקשטות את ידיהן ורגליהן בציורים מדהימים לפני חתונה או לידה כסמל להיותן במעמד מיוחד. אישה כזו הייתה פטורה מכל עבודות הבית עד שהציור לא ירד ולכן לא פלא שנשים הודיות חכמות מאוד אהבו את המנהג.

shutterstock_91523861

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בימינו ציורים כאלו מאוד פופולאריים בארה"ב ובאירופה. כדי לבצע אותם לא נדרשת שום הכנה חוץ מיכולת לצייר יפה. בחנויות המתמחות ניתן לרכוש מכחולים מיוחדים, אבקת צבע ואפילו תבניות ציור מיוחדות למקרה ואינכן בטוחות בקישורי הציור שלכן.

לפני תחילת העבודה מומלץ להסיר מהעור את שכבת השומן ע"י אלכוהול, להדביק את התבנית, לצבוע ולהמתין כשעה. לאחר מכן יש להוריד את אבקת חינה ע"י מטבע. כדי שהציור יהיה זוהר יותר מומלץ לעבור על האיזור הצבוע עם שמן אובליפיחה או שמן זית או חמניות.

יצירה ללא גבולות

חשוב לזכור שחינה יכולה לגרום לאלרגיה ולפגוע בעור אם להשתמש בה יותר מדיי. אם אתן רוצות לצייר שוב על אותו איזור מומלץ להמתין לפחות שבועיים.

shutterstock_65155714

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בעזרת חינה תוכלו לפנק את עצמכן עם קעקוע טבעי בצורת אותיות יפניות, פרחים, פרפרים, חתולים או ציור הודי מסורתי. זו גם שיטה טובה לשמח את ילדיכן עם ציור משעשע על הגוף.

תהנו ותזכרו שליצירה אין גבולות!

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 68
ספרו לחברים:
מירי05, August, 2012

פשוט מדהים, יצירת אומנות ממש