19/08/2012 09:29084

ספורט ופיטנס – משחקים, מתבדחים, צוחקים

 

אם תהיתם איך אפשר לשלב יחד ספורט, פסיכותרפיה ומשחק, תדעו שהיום זה אפשרי בזכות שיטת NIA.  המטרה של שיטת הפיטנס החדשה היא לא רק לעזור לאנשים לשפר את הכושר הגופני אלא גם לתת להם הזדמנות להיפטר מהמעמסות הנפשיות ולעזור להגיע לחופש פנימי.

שיגעון קל

אם אדם מבחוץ יציץ לרגע לתוך חדר בו נערך אימון בשיטת NIAהוא יראה להפתעתו אנשים אשר לא רק מניפים את הידיים והרגליים לכל הכיוונים אלא גם זוחלים כמו חתולים, קופצים כמו צפרדעים, נוגעים אחד לשני באף ומתגלגלים מצחוק ללא הפסקה.

אבל לא, זו היא לא קבוצת תמיכה לחולי נפש. זו שיטה מיוחדת העוזרת להשתחרר מהמתחים: פה אנשים כאילו חוזרים לימי הילדות שלהם. האימונים בנויים כך שאחריהם אנשים יוצאים טעונים באנרגיות טובות: פה תוכלו לרקוד במעגל לצלילי שיר "עוגה עוגה", להפוך לשחקני פנטומימה, לחקות את התנועות מסרטים הודיים ולעשות עוד הרבה דברים מדליקים אחרים.

פסיכותרפיה וספורט בחבילה אחת

בדרך כלל אנשים מאוד עצורים בחיי היום יום שלהם ואילו בשיעורי NIA עושים הכל כדי שישתחררו. אופן האימונים שדומה למשחק תורם ליצירת אווירה מיוחדת, בה יוכלו אנשים להשתחרר, להתפרע ולהיות הם עצמם. השחרור הפנימי הזה יכול לעזור לתת מודע לפתור הרבה בעיות פסיכולוגיות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אבל שעורי NIA זה לא רק טיפול פסיכותרפי אלא גם פיטנס לכל דבר. כל המשחקים דורשים מאמץ גופני ובמהלך השיעור בן 55 דקות תוכלו להתנסות גם ביוגה, גם בפילאטיס, גם בריקודים, גם באירובי ואפילו בקרב מגע. האימון כולל בתוכו גם תרגילים ברמות שונות של אינטנסיביות.

עבור אנשים שרוצים לשפר את הכושר שלהם באווירה חמה וקלילה וגם להשתחרר ממעצורים פנימיים הפיטנס בשיטת NIAהינו פתרון אידיאלי.

שיהיה לכם אימון שמח, בריא ואפקטיבי!

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 84
ספרו לחברים: