29/08/2012 23:13079

סודות הפיטנס ממאמן הוליוודי

 

מייקל ג`ורג` הוא מאמן מפורסם אשר "פיסל" יציבה של כוכבות הוליווד רבות. בין הלקוחות שלו נמנות ג`ניפר אניסטון, מאג ריאן, ריז וויזרספון, ג`וליאנה מור, כריסטיאן סלייטר וטובי מאק`גואייר. מערכת האימונים שלו פשוטה למדיי אך יחד עם זאת אפקטיבית ביותר.

שיטת חמש הארוחות

הסוד של חזרה לכושר של המאמן המפורסם פשוט ביותר: דיאטה קפדנית, חמישה אימוני כושר ושישה אימוני אירובי בשבוע. הפואנטה העיקרית שלו היא שילוב של סוגים שונים של אימונים.

מייקל ג`ורג`מאמין שאחת מאבני היסוד של השיטה היא תזונה נכונה ובלעדיה לא ניתן להגיע לתוצאות טובות. הוא ממליץ על 5 ארוחות ביום, כלומר מנות קטנות כל שעתיים - שלוש. זה מה שיעזור לכן לאזן את חילוף החומרים.

fitnes_maikl_jorj_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אימונים מגוונים

את שיטת האימונים האישית שלו מייקל ג`ורג` מכנה  Integrated Motivational Fitness  והכוונה היא לתרגילים שונים מיום ליום. כך למשל תוכלו לגוון את האימונים האירוביים: "ביום הראשון תעשו מדרגות, ביום השני ספינינג וריצה, ביום השלישי קצת קיקבוקסינג, ביום רביעי שחקו כדורעף, ביום חמישי תלכו לבריכה, בשישי תעשו יוגה ובשבת תפנו זמן להליכה או רכיבה על סוסים" – כך ממליץ מייקל.

לפי דעתו, השיטה הזו לא רק נלחמת באויב הגדול ביותר של אורח חיים בריא – השעמום, אלא גם מפעילה קבוצות שרירים שונות ובכך מביאה תוצאות מהירות וטובות יותר.

העיקר – לא לעצור

מייקל ממש לא ממליץ להפסיק את האימונים בזמן מחלה, עייפות או ימי מחזור – פשוט תפחיתו את העומס ותעשו לא את כל התרגילים אלא רק את הקלים יותר. חשוב מאוד לא להפסיק לגמרי את האימונים כי אחרת יהיה מאוד קשה לחזור.

כמו שאתן רואות ממש לא קשה להקפיד על כמה כללים פשוטים. אם תצליחו לעשות זאת, תזכו לגוף של כוכבת הוליווד אמיתית.

 

מפורסם באתר  Fn1   הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 79
ספרו לחברים: