05/08/2012 00:51396

מתיחות בקלי קלות – שפגאט כאמצעי פיתוי

 

האם ידעת שאת יכולה להפתיע את אהובך בזכות פיטנס? לשם כך יתאימו לא רק ריקודים פלסטיים חושניים אלא גם מתיחת שפגאט שמוכרת לנו היטב משיעורי ספורט בבית ספר. אל תסתכלי על כך בעיניים של תלמידת תיכון, אלא בעיניים של גבר מאוהב – אישה שמסוגלת לעשות שפגאט וודאי מגלה גם פלאים אקרובאטיים במיטה.

שפגאט זה קל

 אם החלטת ללמוד לעשות שפגאט כדי שאהובך יעריך לא רק את החיטוב שלך אלא גם את יכולותיך הפלסטיות קחי בחשבון שזה ייקח לך סביב 2-3 חודשים. קצת השקעה תשתלם כשתראי את ההתפעלות בעיניי בחיר ליבך. וגם את בעצמך תרגישי הרבה יותר סקסית ומושכת ככל שהגמישות שלך תשתפר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לפני שאת מתחילה לעשות את התרגילים, זכרי שעלייך לבצע חימום. קידות, כפיפות, קפיצות, הנפות ידיים – את כל אלו יש לכלול בחימום בן 20 דקות.

לאחר מכן אפשר להתחיל במתיחות.

תרגיל 1

כופפי את הברכיים למצב ישיבה, ישרי רגל אחת והזיזי אותה הצידה. תעבירי את משקל הגוף מרגל לרגל כמה שיותר לאט. חיזרי על התרגיל לפחות 10 פעמים.

תרגיל 2

שבי על הרצפה ופסקי את רגלייך כמה שיותר. תתכופפי לכוון של כל רגל כך שממש תוכלי לשכב עליה. תשמרי שהגב יישאר כמה שיותר ישר.

תרגיל 3

שכבי על הגב, הרימי את רגלייך, פסקי אותן לצדדים כדי שהזווית תהיה גדולה ככל הניתן ומשכי את הרגליים לכיוון הרצפה. הישארי בתנוחה זו 2 דקות.

תרגיל 4

עמדי על ברך שמאל, השעני על רגל ימין ותשתדלי למתוח את הרגל השמאלית אחורה ככל הניתן. יש לעשות את התרגיל לאט מאוד ולחזור עליו 10 פעמים תוך כדי החלפת רגליים.

תרגיל 5

שבי על הרצפה, כופפי את הברכיים והצמידי את כפות הרגליים קרוב אלייך ככל הניתן. השתדלי להוריד את הברכיים כמה שיותר קרוב לרצפה בעזרת הידיים. זכרי שכל התנועות צריכות להיות איטיות וזורמות ללא כאבים!

תרגיל 6

שכבי על הצד והישעני על המרפק. כופפי ברך של רגל אחת, את העקב של הרגל השנייה תתפסי בידיים והרימי למעלה כשאת משתדלת ליישר אותה כמה שיותר. הישארי במצב כזה 2 דקות.

תרגיל 7

וכמובן אל תשכחי את השפגאט עצמו. אחרי שביצעת את כל התרגילים, פסקי את רגלייך בעמידה ונסי להתקרב לרצפה כמה שיותר תחת משקל גופך. נסי לבצע גם שפגאט לאורך וגם לרוחב. קצת הקפדה ובקרוב תוכלי בקלות לבצע שפגאט מלא.

בהצלחה!

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 96
ספרו לחברים:
רוני05, August, 2012

לא הבנתי חלק מהתרגילים, חבל שאין תמונות להמחשה...

מירי05, August, 2012

כמה סבלנות צריך לזה!!!!

נינה19, February, 2013

הרעיון אחלה וגם התרגילים אבל בלי תמונות להמחשה עדיף לא לפרסם. אם לא מבינים נכון את התרגילים אפשר גם לגרום נזק מיותר.