22/07/2012 08:350130

דיסקו – פיטנס או אימון במועדון ריקודים

 

מועדון ריקודים ומכון כושר? מה יכול להיות משותף ביניהם? מסתבר שלא כל כך מעט. בארה"ב לא מזמן החלו להשיק מסיבות ריקודים המשלבות פיטנס ובילוי. גם הרבה מכוני כושר לא נסגרים בעשר בערב אלא רק אז מתחילים את התוכנית הכי מעניינת שלהם.

דיסקוטק או אימון?

דמיינו לעצמכן תמונה מוכרת: תור ארוך לפני הכניסה למועדון, די ג`יי שם את השירים האהובים וכל מבקרי המועדון רוקדים ונהנים. אבל זה לא ממש דיסקוטק רגיל: אם תביטו ביתר תשומת לב תוכלו לראות שהלבוש העיקרי כאן הוא נעליי ספורט וטרנינג, שומר הסף הוא לא אחר מאשר המאמן שמברר את ההיסטוריה הרפואית שלכם והמערכת של הדי ג`יי ממוקמת על מדרגות אימון.

sport_vecherinki_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

במועדוני כושר כאלו תוכלו לראות כדורי עור זוהרים, רקדניות מקצועיות מחממות את האווירה ובמקום אלכוהול מוגשים כאן מים עם וויטמינים ומשקאות נוגדי חומצה בכוסות מרטיני.

גם ספורט וגם בילוי

מארגני מסיבות ספורט כאלו טוענים שהעסק זוכה לפופולאריות רבה ביותר. הרי אנשים כבר לא צריכים לבחור בין ביקור במכון כושר או בילוי לילי עם חברים.

sport_vecherinki_2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מוזיקה, אורות מעומעמים, אווירת דיסקו מיחדת יוצרים מצב רוח נהדר ומעניקים הזדמנות גם לבלות עם חברים וגם להכיר את בני המין השני. תכנית אימונים מיוחדת המבוססת על קצב עבודה גבוה עוזרת מאד לשמור על הכושר.

מתי כבר יהיה משהו כזה בארץ?!

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 130
ספרו לחברים: