04/11/2012 05:090114

תסרוקות בהתאמה אישית לתווי פנים

 

כאשר אנו מנסות ליצור תדמית חדשה או לרענן את המראה החיצוני שלנו, לא תמיד אנו מצליחות לבחור את התסרוקת המתאימה. וחבל, כי דווקא התסרוקת תורמת המון לצורה בה אנו נתפסות בעיניי אחרים. למרות הרצון ליצור משהו חדש לא כל תסרוקת יכולה להתאים לכן מבחינת מבנה, צורת שיער או תווי פנים. אפשר לבחור את התסרוקת בדרך של ניסוי וטעייה אבל כדאי יותר לפנות למומחים בתחום.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בהתאם למבנה הפנים שלכן ניתן לבחור תסרוקת שתתאים באופן אישי. זה חשוב במיוחד במקרים בהם יש צורך לשנות ויזואלית את המראה של הפנים – למשל לעגל פנים מאורכות או להפך. כמו כן תסרוקת תעזור לכן להדגיש או להסתיר תווי פנים מסוימים, למשל להסתיר אוזניים גדולות ע"י שיער ארוך או תסרוקת מתאימה.

לנשים עם מבנה פנים אובאליים כמעט ואין בעיה לבחור תסרוקת, כי כמעט כל דבר יכול להתאים להן. ההשגה היחידה אולי היא שיער ארוך מדיי שיכול להאריך באופן ויזואלי את הפנים המאורכות גם כך. פרט לכן מבנה פנים אובאלי נחשב למושלם בעולם הספרות.

כאשר בוחרים תסרוקת לנשים עם פנים עגולות משתדלים לבחור תסרוקת שתתרחב בהדרגה כלפי מעלה. אם אתן רוצות פוני כדאי שתבחרו במבנה אסימטרי. תשכחו לגמרי מתספורת קצרה ואם יש לכן שיער ארוך כדאי שיסתיר את האוזניים לגמרי. תספורת קארה מתאימה באופן מושלם לנשים עם מבנה פנים עגול.

גם לנשים עם פנים מרובעות, כמו גם לאלו עם פנים עגולות, רצוי לבחור צורת תספורת שתאריך באופן ויזואלי את הפנים. פוני אסימטרי יתאים גם במקרה הזה. פתרון מושלם – תספורות בעלות נפח באורך הסנטר שמסתירות באופן מלא או חלקי את האוזניים.

לנשים עם פנים בצורת משולש ההמלצה היא בדיוק הפוכה. רצוי לא להדגיש את המצח אלא יש ליצור נפח רק באזור הסנטר. רצוי לעשות פוני לא עבה מדיי ולגלגל את קצוות השיער בכוון החוצה. תספורות קצרות או שיער מסורק לאחור לא יתאימו לנשים עם מבנה פנים כזה.

למבנה פנים מלבני תתאים מאוד תסרוקת עם פוני שיסתיר את כל המצח, כוון שזה גורם לפנים להיראות פחות ארוכות. רצוי להימנע משיער ארוך וגולש ורצוי לעשות תסרוקת שתעגל את הפנים באופן ויזואלי.

תסרוקת נכונה תוכל גם להדגיש או להסתיר את תווי הפנים לפי הצורך. כי למשל אפשר להסב את תשומת הלב מהאף הגדול בעזרת פוני עבה, ורצוי לוותר על פוני במקרה של אף קטן מידיי.  את הצוואר הארוך ואת האוזניים הגדולות ניתן להסתיר מאחורי שיער ארוך. שימו לב שלנשים נמוכות רצוי להימנע מתספורות נפוחות. נשים גבוהות לעומת זאת יכולות להרשות לעצמן תספורת נפוחה אך רצוי לא ארוכה מדיי כדי לא להיראות גבוהות עוד יותר.

תסרוקות נשים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

יש מגוון רחב ביותר של תסרוקות לנשים. התספורת יכולה להיות קצרה או ארוכה, כי חשוב שהיא תתאים לסגנון הכללי ולבגדים שלכן. יש נשים שבוחרות בתסרוקת ארוכה ויש כאלו המעדיפות את הקצרה.

היתרון של תסרוקת קצרה בכך שהיא לא דורשת הרבה השקעה וטיפול. לא צריך לשבת שעות ארוכות מול המראה ובימי חורף קרים אין בעיה ללבוש כל קובע שרוצים. אבל לא צריך לטעות ולחשוב שתספורת קצרה משמעותה תספורת של "בנים". ישנו מבחר רב ביותר של תסרוקות, בין היתר עם פוני אסימטרי שיכול להדגיש את המבט הנשי. בזמן אחרון תסרוקות עם פוני שמתחיל במרכז הקרקפת הפכו להיות אופנתיות ביותר. תסרוקות ארוכות מתאימות לנשים שמעדיפות את הסגנון הקלאסי יותר. הן לא רק משלימות את התדמית הנשית אלא גם מסתירות חסרונות מסוימים. תמיד אפשר להאריך את השיער ואז לעשות תסרוקת לפי הרצון.

תספורת באורך הכתפיים אופיינית לנשים רומנטיות יותר.

נשים שרוצות לשנות את התסרוקת שלהן לא חייבות לעשות לשם כך צעדים קיצוניים. מעבר חד מתסרוקת ארוכה לקצרה לא תמיד מוצדק ולא תמיד משתלם, כוון שאם תסרוקת חדשה לא תמצא חן צריך אחרי זה לחכות המון זמן עד שהשיער יגדל שוב. הכי טוב זה לעשות שינוי בצבע השיער, כוון שזה ירענן את המראה שלכן בלי שינוי דרסתי.

טכניקות מודרניות מאפשרות להעניק לשיער כל צורה רצויה ולבנות תסרוקות מעניינות.

 

תסרוקות כלה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תסרוקת כלה היא אירוע מיוחד בחייה של כל אישה. ביום החתונה כל אישה רוצה להיות הכי יפה שבעולם ותסרוקת היא חלק ניכר מהתדמית החגיגית. לא    משנה כמה תסרוקת כלה מורכבת, הכי חשוב שהיא תתאים לשמלה ותמצא חן בעייני הכלה. שיער פזור עם תלתלים יפים תמיד יראה נשי ויפה. אם כלה רוצה שיער קצר כדאי שתאסוף את השיער ואילו לנשים עם שיער ארוך אנו ממליצים לא לאסוף אותו אלא לתת לו לגלוש על הכתפיים. אפשר ורצוי לקשט את התסרוקת בחרוזים, פרחים וקישוטים אחרים.

 

ספר מקצועי תמיד יעזור לכן לבחור את התספורת המתאימה לכן ביותר בהתחשב בצורת פנים, תווי פנים וסגנון כללי. הספר גם ימליץ לכן על מוצרי טיפוח שישמרו על בריאות ויופי של שיערכן. חשוב מאוד שתסרוקת תתאים לבגדים שלכן, לסגנון שלכן ותשתלב יפה עם אביזרים שונים, למשל משקפיים. היום ניתן לעשות הדמיה ממוחשבת ולראות איזו תספורת ותסרוקת מתאימה לכן יותר. 

הכי חשוב ששיער תמיד יהיה נקי ומטופח ויראה כמה שיותר טבעי. כך תוכלו להיראות מושכות ויפות ביותר.

דירוג:
12345
קולות: 114
ספרו לחברים: