23/07/2012 22:400184

תספורת קיץ 2012 – מה חדש באופק?

 

 

בקיץ הישראלי החם נשים נראות יפות מתמיד – שיזוף מושלם, חיוך נוצץ, גוף מדהים...הכל טוב ויפה אבל איזו תסרוקת נבחר? התשובה פשוטה מאוד -  קוקו לא מסובך, צמה עדינה ואתן בשיא האופנה!  טבעיות, לקוניות, פראות קלילה – אלו הם הטרנדים החדשים ביותר של העונה.

אין לכן זמן לתסרוקת? זו ממש לא בעיה! זנב סוס נמוך עם שיער המגולגל סביב הגומייה והכל מסודר. אפשר גם לגלגל קבוצת שיער או שתיים ליד הפנים, לבחור קשת דקיקה או להרים מעט את השיער על הקודקוד – כך הסגנון שלכן יתאים לסגנון הטרנדי מבית   Valentino  .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לא הייתה לכן גומיית שיער בהישג יד? לא נורא! D&G  ממליצים פשוט לפזר את השיער. מה שכן, השיער צריך להיות במצב מושלם ורצוי אחרי תספורת. אם זו תספורת מדורגת הרווחתן עוד כמה נקודות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כל אוהבות הצמות למיניהן יהיו הכי מדהימות. מכל הקליעות שפופולאריות מאוד השנה, הקליעה הגדולה והמרושלת מעט היא האופנתית ביותר.  Andrew Gn  ו  -  Kenzo  תומכים מאוד בסגנון הנ"ל.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קוקו פשוט הוא עוד טרנד אופנתי בעולם התסרוקות.  Carolina Herrera  ממליצה על לקוניות ופשטות. התסרוקת אמורה להיות נמוכה ובעלת נפח וניתן להשתמש גם בסיכות בגוון השיער.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

המותג   Chanel  לעומת זאת נותן עדיפות לסיכות צבעוניות בצורת בעלי חיים, פרחים ופרפרים. הם ממליצים למקם את הקוקו בצד ולעשות אותו קטן ככל האפשר.   Versace  ממליצים ללכת על קוקו עם אפקט של שיער רטוב וזה נכון גם לגבי תסרוקת "זנב סוס".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גם שיער מורם ותסרוקות מרובות קשרים ממשיכים להיות אופנתיים ביותר.

 

מפורסם באתר   Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 184
ספרו לחברים: