12/09/2012 08:35

עשר המלצות מנצחות

 

החלטתן לצבוע את השיער לבד ואינכן יודעות איך להתחיל? לפני הכל כדאי שתכירו כמה טריקים והדקויות שיעזרו לכן להגיע לתוצאה המושלמת.

הנה כמה עצות שיכולות לעזור לכן:

kraska_dlya_volos_2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.     בפעם הראשונה תשתדלו להשתמש בצבע שנשטף בקלות אחרי 3-4 חפיפות. הצבעים הלא עמידים הם פשוט מציאה למי שעוד לא החליטה איזה צבע היא רוצה. אבל הצבעים הללו לא מתאימים למי שרוצה לצבוע שיער שיבה או לשנות את גוון השיער באופן משמעותי.

kraska_dlya_volos_3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.     לא כדאי להסתמך על הצבע שמצוייר על הקופסה. מבחר הצבעים המצויירים הינו מוגבל ביותר ולכן כדאי לפנות לקטלוג הצבעים או לספר שימליץ לכן על הצבע המתאים ביותר.

 

 

kraska_dlya_volos_4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.     תבחנו היטב מהו צבע עורכן. העניין הוא שגוונים רבים מחולקים לפי גוונים חמים וקרים. אם יש לכן עיניים כהות, עור זהוב או שחום שנוטה להשתזף בקלות, סביר להניח שכדאי לכן לבחור בצבע בגוון חם. להבדיל, אם יש לכן עור בהיר, עיניים ירוקות או כחולות ואתן נשרפות אחרי שתי דקות בחוץ, כדאי לכן לבחור בגווני צבע קרים.

kraska_dlya_volos_5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.     אחרי שהחלטתן מה מתאים לכן אפשר להתחיל לבחור את הצבע עצמו. אם אתן משתייכות אל הטיפוס ה"חם" תוכלו ליהנות מגוונים זהובים ונחושתיים, אבל כדאי להימנע מצבע שחור שיגרום לפניכן להיראות דהויות וחיוורות.

kraska_dlya_volos_6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נשים מהקבוצה ה"קרה" עם עור ורדרד יוכלו לבחור מהגוונים הג`ינג`יים ולהיראות נהדר.

5.     אם אתן רוצות לצבוע לבלונד אבל אין לכן אומץ, תסתכלו בתמונות הילדות שלכן. אם אז היה לכן שיער בהיר סביר להניח שצבע בהיר יתאים לכן גם עכשיו.

kraska_dlya_volos_7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.     אם צבע השיער ההתחלתי היה שטני לא כדאי לבחור גוון בלונד בהיר מדיי. הפתרון המושלם במקרה כזה הוא פסים.

7.     תזכרו שלבעלות עיניים ירוקות וחומות צבע כהה מתאים יותר מאשר צבע בהיר.

kraska_dlya_volos_8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.     אם יש לכן שיער שיבה אל תלחצו! אם יותר משליש שיערכן הפך ללבן תוכלו להשתמש בצבע עמיד בגוון אפר – הוא יהפוך אתכן לבלונדיניות מקסימות. אם לעומת זאת כמות שיער השיבה אינה גדולה כדאי לבחור בצבע עמיד דומה כמה שיותר לגוון השיער הטבעי.

 

 

kraska_dlya_volos_9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.     אם צבעתן את השיער ואינכן מרוצות מהתוצאה אין מנוס אלא ללכת למספרה, שם ישטפו לכן את הצבע הלא רצוי ויצבעו את השיער מחדש.

10. אם אתן רוצות לעשות שינוי דרסטי כדאי ללכת למספרה ולסמוך על המומחים העובדים שם. את העבודה העצמית תשאירו לכיסוי שיער שיבה ולרענון צבע בלבד.

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.