20/08/2012 22:54189

סרום: הקוקטייל הטוב ביותר עבור השיער

 

הצמיחה האיטית של השיער היא אחת הבעיות העיקריות של כל הנשים. היא גורמת לא רק לכך שלא ניתן לעשות תסרוקת חדשה מידי יום אלא גם לצרות אחרות, כמו קצוות מפוצלים וחלשים ושיער פגום שלא מספיק להתחדש.

למה הוא לא צומח?

הסיבה העיקרית לצמיחה איטית של השיער היא מחסור בחומרים מזינים. אם הגוף לא מסוגל לספק את החומרים הנחוצים לעור הקרקפת, הפוליקולות של השיער הופכות להיות פסיביות, אבל לא מאבדות את הפוטנציאל שלהן. הזנה תמידית יכולה לשקם את הפעילות שלהן וקודם כל חשוב להקפיד שאת כל החומרים המזינים ואת הויטמינים הן יקבלו מבפנים.

אבל ניתן גם לעזור לשיער ע"י מוצרי טיפוח חיצוניים. ישנם המון מתכונים להגברת צמיחת השיער וחיזוקו. אחד מהם זהו סרום לשיער.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

למה צריך סרום?

סרום מורכב מויטמינים וחומצות אמינו שהכרחיים עבור צמיחת השיער. אלו הם קרוטן B, ויטמינים B E, C, PP, מגנזיום, אשלגן, סידן, כרום, אבץ ומיקרו אלמנטים אחרים. סרום לא רק מזין את השיער בחומרים הנחוצים אלא גם משפר את חילוף החומרים בתוך שורשי השיער ובכך מגביר את הרגנרציה הטבעית שלו.

גם הנסיוב הטבעי לא פחות טוב מהחומרים הקוסמטיים. בתוך הנסיוב הטבעי יש המון חומרים מועילים ומוצרי חלב ידועים גם בזכות התכונות המנקות שלהם.

אם הגעתן למסקנה הגיונית שהחומרים הטבעיים הם הטובים ביותר אתן צריכות לקחת מי גבינה, למרוח אותם על השיער, לעטוף את הראש עם מגבת או שקית ניילון ולהשאיר ל – 20-30 דקות. לאחר מכן יש לחפוף את הראש עם שמפו.

שיהיה לכן שיער יפה!

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 89
ספרו לחברים:
ליאור12, דצמבר, 2012

מהם מי גבינה? איך משיגים אותם?