02/09/2012 10:032123

סירוק ארומטי – חגיגה לשיער

 

כדי להיפטר משיער דהוי ויבש (או להפך, שומני), ניתן להשתמש לא רק במסכות ומרככים רבים אלא גם בסירוק ארומטי. כדי להעניק לשיער את הפינוק ההולם תצטרכו להצטייד במסרק ובכמה טיפות של שמן אתרי האהוב עליכן.

טיפול פשוט אך יעיל

במהלך הסירוק הארומטי אתן לא רק מזינות את שיערכן עם חומרים בריאים אלא גם עושות עיסוי של עור הקרקפת שמשפר את זרימת הדם ואת ספיגת הוויטמינים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כדי לעשות את הסירוק הארומטי תבחרו מסרק מחומרים טבעיים: עץ, שנהב וכו`. מסרקים עשויים פלסטיק או מתכת יכולים לגרום לתגובה כימית עם השמן אתרי והתוצאות יכולות להיות קשות.

כדאי להשתמש בכמות קטנה של השמן, כוון שריח חזק מדיי יכול לגרום לכאב ראש. גם אם יש לכן שיער ארוך יספקו 3-5 טיפות. פשוט טפטפו את השמן על המסרק וסרקו את השיער במשך 7-10 דקות. כדאי להתחיל מהקצוות של השיער מכוון שהם בדרך כלל פגועים יותר.

אין צורך לחזור על הפרוצדורה מידי יום – מספיק שתעשו את זה פעמיים בשבוע. כבר אחרי 4-5 טיפולים תראו ששיערכן נעשה מבריק ובריא יותר.

השמנים הטובים ביותר לסירוק ארומטי

השמן המתאים ביותר למטרה זו הוא שמן יאלנג- יאלנג (מחליק את השיער ומעניק לו ברק בריא), שמן עץ התה (פותר את בעיית הקשקשים והשומניות ומונע נשירה) ושמן אגוז מוסקט (מצוין לטיפוח שיער יבש). שמן אבוקדו ושמן חוחובה גם נחשבים לטובים כוון שיש בהם ויטמינים Aו – D  שמעניקים לחות לעור הקרקפת ומזרזים את צמיחת השיער.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כמובן שאסור לשכוח את שמן קיק המפורסם: הוא מזין את העור, מעניק לחות לשיער, מזרז את צמיחת השיער ומונע נשירה וקשקשים.

 

כל אלו הם סיבה טובה למצוא קצת זמן לסירוק ארומטי – השילוב של הטיפול עם מסכות שונות יהיה יעיל ביותר!

דירוג:
12345
קולות: 123
ספרו לחברים:
ליאור12, דצמבר, 2012

לסרק על שער יבש או רטוב?

ליאור12, דצמבר, 2012

ואיפה אפשר להשיג את השמנים?