14/06/2012 10:500133

מי באה לצבוע?

 

שיער נשי היה מאז ומתמיד אובייקט לטיפוח ותשומת לב מירביים, אולי אפילו יותר מבגדים ואיפור. לעתים השיער הוא אחראי בלעדי לרושם שתצרו.

צבע מתאים ותספורת אופנתית יהפכו בן רגע כל אישה באשר היא לאופנתית ומושכת.

אי אפשר לשים אצבע על צבע מסויים שאופנתי העונה, כוון שהמגוון של הצבעים האופנתיים רב מאוד. הטרנד העיקרי הוא הטבעיות ואילו צבעים זוהרים ומשוגעים לאט לאטעוזבים את הבמה.

כוון שהצבעים הטבעיים הם האופנתיים ביותר, אין שום צורך להסתכן בשינוי צבע דרסתי. מספיק פשוט להוסיף גוון נוסף לשיער הטבעי שלכן, והנה לכן המראה המשודרג והאופנתי.

הצבעים האופנתיים

העונה כל הגוונים של הצבע הג`ינג`י: דבש, ענבר, נחושת ואחרים הם הפופולאריים ביותר. אבל בכל מקרה כדאי להימנע מגוונים צעקניים ולא טבעיים.

אם הטבע העניק לכן שיער בצבע ערמוני בשום אופן לא צריך "לחזק" את הגוון, כוון שצבע שחור הוא לא צבע שיהיה אופנתי בעונה הקרובה. לנשים בלונדיניות כדאי לוותר על שיער בהיר חד גוני וגם על צבע אפור, כסוף וכל הגוונים של הסגול והצהוב. מומלץ מאוד להשתמש בגוונים של חום בהיר, צבע חיטה או קרמל.

שילוב של צבע שיער וצבע פנים

כשאתן בוחרות צבע זה או אחר אתן חייבות לקחת בחשבון את הגוון של עור פניכן. השנה שילוב של עור בהיר ושיער ג`ינג`י הוא האופנתי ביותר.

שיער חום בהיר או ערמוני עם קצוות ג`ינג`יים יתאים מאוד לעור פנים כהה יותר.

פסים

לנשים שאוהבות לעשות פסים מומלץ להימנע משילובים של צבעים מנוגדים מדיי כמו שחור עם אדום או כחול למשל. הצבעים האלו אינם אקטואליים יותר.

volosy_6

המסקנה היא פשוטה מאוד – מי שרוצה להיראות אופנתית צריכה להיות כמה שיותר טבעית.

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה. 

דירוג:
12345
קולות: 133
ספרו לחברים: