31/07/2013 17:490146

מדור היופי: שובו של הקרטין

לפני מספר שבועות סיפרתי לכם על סדרת מוצרים חדשה לשיער מבית נובו קרטין, אשר מיועדת במיוחד לכל מי שאוהבת להחליק את שיערה, בין אם בהחלקה יפנית או כימית כלשהיא, או בין היא כמוני, מכורה באופן אובססיבי למחליק הקרמי. נובו קרטין הוציאה סדרת מוצרים נלווים המיועדים לשיער שעבר החלקה כלשהיא, והנה אנחנו מעלים אותם על מוקד הבדיקה. מבין שלושת המוצרים: הסרום, השמפו והמסיכה אני ללא כל ספק מדרגת במקום הראשון את הסרום.


יש משהו בסרומים לשיער שעדיף בהחלט על קרם לחות. הסרום אינו מעיק במיוחד בימי הקיץ החמים והמהבילים, והוא ללא ספק מעניק מגע משי לשיער הפגוע. הסרום של נובו קרטין מבוסס על פרי המורמורו שמגיע תאמינו או לא מהאמזונס בברזיל, והחמאה אשר מופקת מהפרי המיוחד הזה משקמת את השיער.

מחיר הסרום 120 ₪, והוא סביר בהחלט למוצר יוקרתי שכזה.


מסיכות לשיער הם מאסט ועניין שבשגרה גם למי שלא מעבירה את שיערה תחת כימיקלים. פעם בשבוע באופן קבוע, זה בהחלט הרגל שכדאי לאמץ. אמנם שיערי לא עבר החלקה כימית, אך השימוש במחליק ובמסלסל הקרמי שאני נוהגת לעשות במיוחד לפני ימי צילום, הורסים לי כל סיכוי לשיער מתנפנף באופן טבעי. אני מודה שהייתי סקפטית לפני השימוש במסיכה, אך כנראה יש משהו בפרי מהאמזונס מכיוון שמיד לאחר שני שימושים הרגשתי בשיפור.

מחיר המסיכה 160 ₪. כן, בהחלט קניתי.

דירוג:
12345
קולות: 146
ספרו לחברים: