09/09/2012 09:58095

טיפוח שיער – הכל מלא ג`לטין

 

כדי לקבל שיער חלק ומבריק תוך פחות משעה, ממש לא חייבים לעשות טיפול יקר כמו למינציה. ניתן לעשות למינציה של שיער גם בבית ותוכלו לעשות זאת בקלות בעזרת ...ג`לטין.

ג`לטין – חומר הפלא

ג`לטין מכסה את השיער בשכבה דקיקה אשר מתקנת את הנזקים והופכת את השיער לחלק ביותר. זהו תחליף נהדר לחומר הכימי בו משתמשים הספרים ללמינציה של שיער והוא גם זול הרבה יותר. הטיפול בג`לטין הוא פחות עמוק מאשר למינציה מקצועית.

laminirovanie_jelatinom_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כדי להכין את המסכה יש למהול ג`לטין במעט מים תוך כדי חימום על אמבט אדים. לשיער קצר תצטרכו לקחת 1 כף של ג`לטין ושליער ארוך תצטרכו בערך 3 כפות.

אחרי שהג`לטין נמס יש להוסיף לתערובת 1-3 כפות מרכך לשיער. חשוב מאוד לערבב היטב כדי שלא ישארו חתיכות ג`לטין.

למינציה ביתית

יש למרוח את תערובת הג`לטין לכל אורך השיער, במיוחד על הקצוות המפוצלים. תמנעו ככל האפשר ממגע של ג`לטין עם שורשי השיער – אם הג`לטין יגיע לעור הקרקפת יהיה לכן קשה מאוד להסיר אותו אחר כך. יש להשאיר את המסכה על השיער למשך 40 דקות ולאחר מכן לשטוף היטב במים פושרים.

laminirovanie_jelatinom_2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

החסרון היחיד של הפרוצדורה הוא בכך ששכבת הג`לטין נשטפת מהר ולכן תוכלו ליהנות מהתוצאות של למינציה ביתית למשך שבוע לכל היותר. מצד שני ניתן לחזור על הפעולה כמה שרוצים –היא לא מזיקה כלל. גם אם תעשו את הפעולה רק לפני אירועים תוכלו להיראות מיליון דולר ולא תתאכזבו.

היו יפות!

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 95
ספרו לחברים: