15/08/2012 13:16093

טיפוח נכון לשיער בריא

 

לעתים קרובות השיער זקוק לא רק לטיפוח נכון ומסיכות מזינות אלא גם לקוקטייל חלבונים וויטמינים, אשר עוזר לשקמו. הטיפול הזה נקראה "רקונסטרוקציה של השיער" והיא מסייעת להחזרת מראה זוהר לשיערכן.

"בונים" את השיער מחדש

ההרכב המיוחד של הקוקטייל החלבוני כולל סרמידים אשר נספגים בסיב השערה ומחליפים את חומרי ה"בנייה" הטבעיים. תוך כדי זה שהם ממלאים את החלל הריק בכל השערות הפגומות הם מסייעים לשקמן והופכים אותן לחלקות וחזקות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הטיפול הוא פשוט וגם נעים מאוד. ניתן לעשות את זה גם בבית אבל בפעם הראשונה בכל זאת מומלץ לפנות לספר מקצועי שיראה וידריך אתכן לגבי השימוש הנכון בחומרים לרקונסטרוקציה.

התוצאות ממש מדהימות – כבר אחרי הטיפול הראשון השיער ניראה נפלא, ואחרי כמה טיפולים השיער ייראה טוב יותר מאשר שיערן של דוגמניות מפרסומות לשפמו.

רקונסטרוקציה מהי?

ישנם המון חומרים לרקונסטרוקציה בתנאים ביתיים: שמפו לבנייה מחודשת של השיער שבו משתמשים בשלב הראשון כהכנה וגם אחרי הטיפול לשמירה על יופי השיער, קרם משקם לשיער פגום במיוחד, חמאה משקמת עשירה בחומצות אמינו, ליפידים, ויטמינים ומינראלים. כל החומרים האלו מותאמים באופן אישי בהתאם לעובי ומבנה השיער והם עובדים מעולה!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חפיפות לא מורידות את החומרים שנספגו בשיער והתוצאות של הטיפול נשמרות לאורך זמן. אחרי הטיפול גם הצבע של השיער נשמר יותר כוון ששיער פגום, להבדיל משיער בריא, לא מסוגל לשמור על הצבע במשך זמן רב.

 

 

לכן אם אתן לא מרוצות מהמצב של השיער שלכן זה הזמן "להשקות" אותו בקוקטייל חלבונים, במיוחד עם שיערכן פגום עקב סלסול או טיפולים מזיקים אחרים.

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 93
ספרו לחברים: