02/05/2013 10:460153

טוני וגיא ולייבל הקסמים

מאת: טליה לוין

כל מי שהיה אי פעם בלונדון לא יכול היה לפספס את toni and guy רשת המספרות הכי לוהטת באנגליה, שהביאה לעולם את המותג label m שמצליח לעשות בית ספר למותגי שיער אחרים בינלאומיים. עכשיו, יש לנו מזל, הם הגיעו לארץ והשיקו במספרות את סדרת המוצרים שלהם שהגיעו גם אליי, וכעת רק נותר לי להתפלל שהם יגמרו לאט לאט...ושהספר הקבוע שלי יחליט גם הוא למכור את מוצרי החברה. אורן, למה אתה מחכה?.

המוצרים שלהלן של label M, הם די חדשים למשתמשות הדנדשות שלא ידעו את טוני וגיא, והרי הם לפניכם:

שמפו יבש:

 

 

למה הכוונה בשמפו יבש?. מכירה את הימים האלה שאת אחרי פן והשיער נראה נפלא, אך הוא מעט שמנוני ואת מתעצלת לחפוף ושוב לרוץ למספרה?. לשם כך מיועד השמפו היבש, המנקה את השיער מעודף שומן ותכשירים ללא חפיפה ומחזיק את השיער במצב רענן לפחות עד שתפסיקי להתעצל. מחירו 144 ₪ ותאמינו לי שהוא שווה כל שקל.

Resurrection Style Dust  או בשמה הלבנטיני: אבקת הקסם –

אבקה להתחדשות השיער ועיצובו היוצרת טקסטורה דינאמית ומחייה את הנפח בשיער. פתרון מעולה לבעלות שיער דליל!!! מתאימה לכל סוגי השיער וכל הסגנונות, מחדשת אותו וגורמת לו לנסוק לגבהים אחרים. ניתן להשתמש גם ליצירת תסרוקת מדליקה במראה נפוח. המחיר: 257 ₪, אבל אתן לחלוטין מעוניינות במוצר הזה אצלכן על המדף, מכיוון שהוא מאפשר חופש יצירתי בכל הנוגע לעיצוב תסרוקות בקלי קלות.

דירוג:
12345
קולות: 153
ספרו לחברים: