03/06/2012 00:46075

שיקוי החיים – סודות של האבות הקדומים

 

שיקוי החיים הנצחיים של הרוזן אלסנדרו קליוסטרו, התפוחים המכושפים למראה צעיר יותר – האם אין זה חלום של כל הנשים בעולם? אז איך נוכל להגיע לחיים נצחיים או לפחות למראה צעיר נצחי? לצערנו אף אחד לא יודע, אבל הגדולי העולם לא מפסיקים לחפש תשובות לשאלה הנצחית הזו.

היכולת לשמור על חיים נצחיים ועל נעורים נצחיים תמיד משכה אנשים רבים ולכן קיימות אין ספור אגדות שבהן הדבר אפשרי. לפי סיפורי תנ"ך האנשים הקדומים היו חיים עד 900 שנה וגם אגדות טיבטיות מדברות על אנשים מאריכי ימים. מקובל לחשוב שהמתכון של שיקוי החיים הנצחיים היה ידוע למלך שלומו ולרוזן קליוסטרו ואילו הצרפתים טוענים שדווקא דיאנה דה פואטייה ידעה את הסוד כוון שבגיל 60 נראתה כבת 30 לכל היותר.

eliksir_molodosti_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אבל גם אם המתכונים הללו היו קיימים רובם מזמן נעלמו מן העולם ורק מעטים מהם הגיעו עד ימינו אנו. עד כמה הם יעילים? את זה תוכלו לבדוק לבד...

המתכון הסקנדינבי

כדי לשמור על המראה הצעיר וכוח החיים הויקינגים הקדומים השתמשו בשיקוי הבא:  יש לקחת כמות זהה של הפירות היבשים של ורד הבר ושל החוזרר, לטחון אותם ולחלות כפית של התמצית עם כוס של מים רותחים. יש לשתות את התמצית מספר פעמים ביום.

המתכון הסיני

כדי לשמור על אריכות חיים במזרח הרחוק השתמשו במתכון הבא:  יש לקצוץ 2 שיני שום גדולות, לערבב עם מיץ של 6 לימונים, לשפוך את התערובת לצנצנת זכוכית ולהניח במקום חמים וחשוך. יש למהול כפית של התמצית בכוס מים ולשתות מידי יום, רצוי אחרי האוכל.

המתכון ההודי

בניגוד לסינים, ההודים העדיפו לערבב את השום עם החלב. שני שיני שום קצוצות יש לערבב עם ליטר חלב, להרתיח ולבשל במשך 5-7 דקות. את התערובת שהתקבלה יש להשאיר למשך שעה, ולאחר מכן לחלק  ל – 4 מנות ולשתות במהלך היום. בסך הכל את השיקוי החיים הנצחיים ההודי יש לשתות במשך 5 ימים ולחזור על הפעולה כל 3 חודשים.

רוטב גתה

מחבר הכתב המיסטי על מפיסטו היה כנראה גם בעל המתכון של המראה הצעיר הנצחי. גתה חשב שהסוד טמון במיץ של בוראג`, אותו אהב לחלוט במקום תה. הוא גם אהב רוטב פרנקפורט, אותו הוסיף לכל הירוקת שאכל. המתכון הזה נשמר עד ימינו ואנו שמחים לחלוק אותו איתכן:

כדי להכין את רוטב פרנקפורט יש לקצוץ דק עלי פטרוזיליה, שמיר, בוראג`, סרפד, חמציץ, מנטה וסביון, להוסיף בצל רגיל וירוק, קליפה מגורדת ומיץ לימון וגם ביצים קצוצות דק. לכל התערובת להוסיף מלח, פלפל ומעט אשל והנה לכם רוטב סלט טעים מוכן לאכילה.

התמצית הנשית

בנוסף לכל אלו קיימת גם תמצית מיוחדת לנשים – מקובל לחשוב שהיא מסוגלת להרחיק את הזקנה, להגביר את החשק המיני, להחזיר את הרעננות ולשפר את עור הפנים.

כדי להכין את התמצית יש לקחת 22 מיל` יין לבן מחוזק, להניח בתוכו ראש שום נקי מקליפה ולהרתיח במשך 30 שניות. לאחר מכן יש להוריד את החליטה מהאש, לקרר ולהעביר יחד עם שום לבקבוק, אותו יש לשמור במקום חשוך בטמפרטורת החדר.

יש לשתות כפית אחת של משקה שלוש פעמים ביום כ – 20 דקות לפני האוכל במהלך 3 ימים החל מיום של ירח צעיר ולחזור על כך כל חודש.

לא משנה אם אתן מאמינות בנעורים הנצחיים ואריכות ימים תנכית, אבל הוכח שהאמצעים הללו הינם יעילים מאוד, לא פחות מאשר קרמים חדישים נגד קמטים. נסו לשלב את האמצעים העתיקים הללו עם מוצרים קוסמטיים חדישים ויתכן תשיגו נעורים נצחיים.

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 75
ספרו לחברים: