17/05/2012 13:090127

הרזיה מכשירנית

 

חלומה של כל אישה הוא הרזייה ללא מאמץ. שיהיה אפשר לבוא, לשכב, להירדם ולהתעורר כעבור שעה עם גוף של דוגמנית. יש כאלו שאפילו חושבות על אפשרות של שאיבת שומן אך פוחדות מסיבוכים. היום ניתן להגשים את החלום הזה במכוני יופי רבים בארץ אשר מציעים הרזיה מכשירנית.

מהי בעצם הרזיה מכשירנית? זאת הרזיה שנעשית בעזרת מכשירים אשר תפקידם העיקרי הוא להפחית את כמות השומן בגוף ולעצב את השרירים. היום קיימים בשוק מכשירי הרזיה רבים שנלמד עליהםעכשיו.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

התעמלות לעצלנים

התעמלות לעצלנים נעשית בעזרת מכשיר ששולח זרמים חשמליים לשרירים ובכך מחזק אותם. המומחים טוענים שהמכשיר משפיע אפילו על השרירים שלא ניתן להפעיל אותם במהלך אימונים רגילים. זה גורם לגוף להיות חטוב ושרירי ולשיפור בזרימת הדם וחילוף תאים שתורם רבות לירידה במשקל.

עיסוי וואקום

עיסוי וואקום נעשה בעזרת כוסות רוח. הוא משפר וממריץ את הזרימה הלימפתית שגורמת לפירוק של שכבות שומן וכתוצאה מכך להרזיה.

עיסוי וואקום וגלילים

זהו עיסוי שבמהלכו כוסות רוח נעים על הגוף בעזרת גלילים מיוחדים. התוצאות של טיפול זה טובות יותר מאשר של עיסוי וואקום רגיל אבל הוא גם כואב יותר.

עיסוי   LPG

זהו שילוב של עיסוי וואקום עם גלילים עם עיסוי מכני מיוחד: המכשיר המעסה מורכב מכוס רוח גדולה ששואבת את העור לתוכה ואז מעסה אותו עם גלילים מיוחדים. את העוצמה והמהירות של העיסוי ניתן לכוון בהתאם לרצון הלקוח.

עיסוי לימפתי

את העיסוי הלימפתי ניתן לבצע ע"י זרמים חשמליים, וואקום, לחצים משתנים או אולטרה סאונד. הגברה של הזרימה הלימפתית מעודדת פירוק של שומנים, סילוק רעלים מהגוף ומטפלת בצלוליטיס.

טיפול לחץ

זהו סוג של עיסוי לימפתי שנעשה בעזרת זרמי אוויר שמוזרמים על הגוף בעוצמות משתנות.  השינוי ברמת הלחץ משפיע באופן חיובי על העור, השכבה התת עורית, על שרירים, קשרי לימפה וכלי דם.

פירוק שומנים חשמלי

 סוג זה של עיסוי משפיע באופן ישיר על שכבת השומן, מעודד חילוף חומרים תוך תאי ומסייע להרזיה מהירה.

שאיבת שומן בעזרת אולטרה סאונד

זהו סוג טיפול חדיש ומעניין ביותר. הוא נעשה בעזרת אולטרה סאונד מיוחד שמעודד פירוק של שומנים מיותרים. זהו טיפול נטול כאבים, אך מאוד אפקטיבי לדעת המומחים בתחום.

אבל בכל מקרה לא צריך לצפות לנס, ואם נדמה לכן שכל מה שנאמר בפרסומות נישמע טוב מדיי כדי להיות אמת יתכן שאתן צודקות. ההרזיה המכשירנית היא באמת יעילה ובטוחה אבל אל תחשבו שאתן יכולות להיכנס למכון יופי ולצאת משם חתיכה ויפה בלי 30 קילו מיותרים. ניתן לרזות לכל היותר 4 קילו בחודש וכדי לקבל גוף מושלם תצטרכו לחכות חודשים רבים. אז אולי יותר קל לאכול באופן בריא ולרדת במשקל בלי פעולות מיותרות ובלי לבזבז כסף?

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 127
ספרו לחברים: