12/09/2012 08:183193

דיאטות – איך לרדת במשקל תוך שבוע בלבד

 

לרדת במשקל תוך שבוע היא מטרה הגיונית בהחלט. דיאטות בזק שבועיות יכולות להיות טובות ומועילות אבל יכולות גם להזיק לבריאות. הכל תלוי בתפריט ובסדר הארוחות. 

דיאטה "2 קילו בשבוע"

לא צריך להתאמץ יותר מדיי כדי להוריד 2 קילו בשבוע. אפשר לבחור בין הגבלות קלות בתזונה לבין פעילות גופנית מאומצת. 2 קילו בשבוע יכולים להיעלם רק אם תוסיפו לשיגרה היומית שלכן התעמלות בוקר של 10 – 15 דקות: הולה הופ, ריצה קלה, קידות או קפיצות עם חבל. אם בכל זאת אתן לא מוכנות לוותר על 10 דקות של שינה, שנו מעט את התפריט היומי שלכן: אכלו ארוחת בוקר משביעה וארוחת ערב קלילה, שתו יותר מים, וותרו על לחם, רטבים וממתקים ואחרי שבוע תגלו שאתן שוקלות 2 קילו פחות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דיאטה "5 קילו בשבוע"

5 קילו –זו ירידת משקל משמעותית שתהיה גם נראית לעיני הסובבים. לפעמים 5 קילו הם אלו שמפרידים בינך לבין גוף חלומותיך. נפח מיותר בירכיים, קפלים מכוערים על הבטן – כל אלו לא מאפשרים לך להרגיש סקסית וחטובה בבגדי הקיץ החשופים. לכן המטרה היא להוריד 5 קילו בשבוע. תתחילו את הדיאטה מהדבר הקשה ביותר – יום "צום". יום קודם נקו את גופכן ע"י שתיית תה להרזייה או חוקן. ביום הראשון אכלו רק תפוחים ולבן: קחו 1.5 תפוחים ו – 1.5 ליטר לבן עם אחוז שומן נמוך, חלקו אותם ל – 6 מנות שוות ואכלו בהפרשים קבועים במהלך היום. שתו מים כדי למנוע התייבשות ולא לחוש רעב. אחרי היום ה"מנקה" התחילו את הדיאטה עצמה.  יש מגוון רב של דיאטות שבועיות, למשל דיאטת לבן.

דיאטה "7 קילו בשבוע"

ירידה כה חדה במשקל יכולה להיות מסוכנת לבריאות, במיוחד אם המשקל העודף לא גדול כל כך. תוכלו לחשב את המשקל האופטימאלי בעזרת מחשבון הקלוריות שלנו. אם אתן בכל זאת שוקלות ברצינות להוריד 7 קילו בשבוע תצטרכו להגביל את עצמכן בהמון דברים.  דיאטת "7 קילו בשובע" נעשית ללא תוספת של פעילות גופנית, להבדיל מדיאטות בזק אחרות. דיאטת כאסח היא סטרס לא קטן לגוף והוא אמור לגייס את המשאבים שלו למטרות הישרדות. במקרה כזה פעילות גופנית מאומצת יכולה לגרום לתחושה כללית רעה ולשינוים לא רצויים בלחץ הדם. למעשה דיאטת "7 קילו בשובע" היא שבוע של הגבלות קשות וויתור על ארוחת ערב. אחת האפשרויות של דיאטה כזו היא דיאטת חלבונים.

תפריט:

יום 1 – 6 ביצים מבושלות

יום 2 – 1 ק"ג גבינה דלת שומן

יום3  – מעט חזה עוף מבושל

יום 4  - 100 גר` אורז מבושל

יום 5 – 6 תפוחי אדמה מבושלים או אפויים

יום 6 – 1 ק"ג תפוחים

יום 7  - יום צום עם לבן ומים בלבד

דיאטה לשבועיים

אם אינכן מוגבלות בזמן עדיף שתבחרו בדיאטה המתפרסת על פני שבועיים. ככל שהמשקל שלכן גבוה יותר כך הדיאטה אמורה להיות ארוכה יותר. במהלך הדיאטה המתפרסת על 4 או על 7 שבועות תוכלו לא רק לאבד את הקילוגרמים המיותרים ביעילות ובלי נזק לבריאות אלא גם לשמור על התוצאה לאורך זמן. להבדיל, המשקל שירד במהלך דיאטות בזק נוטה בדרך כלל גם לחזור במהירות.לפעמים דיאטה כזאת בכלל לא מניבה פירות כוון שהגוף מתחיל לאגור שומנים בניסיון למנוע את הרעב. דיאטת 7 שבועות תשנה מחדש את הפעילות של מערכת העיכול, תשקם את חילוף החומרים ותרגיל אתכן לאכול נכון.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קשה מאוד לשמור על תזונה מוגבלת מאוד במהלך 4 או 7 שבועות, דבר היכול להוביל להתפרצויות זלילה, שעל רקע של רעב תמידי מזיקות מאוד לבריאות. לכן דיאטות הנמשכות 3 שבועות ומעלה מבוססות לא על צמצום בכמות המזון אלא על סדר ארוחות קפדני מאוד, על מנות קטנות אותן יש לאכול לעתים קרובות ועל חלוקה נכונה של מזון במהלך היום (בבוקר – פחמימות מורכבות, בערב – חלבונים). 

דירוג:
12345
קולות: 193
ספרו לחברים:
אנונימי12, February, 2013

האם אפשר להחליף את הסדר של הימים בדיאטת 7 קילו ?

בתאל29, April, 2013

היתי רוצה לקבל תפריט מפורט של הדיאטה לשבוע אני מנסה להוריד במשקל ואני חייבת תפריט בבקשה עזרו לי

בתאל29, April, 2013

אפשר לקבל בבקשה תפריט קצת יותר מפורט לדיאטה השבועית כי אני צמחונית ולא אוכלת ביצים ואם אפשר במקום גבינה קוטג אחוז אחד