19/07/2012 09:210121

דיאטה טיבטית – סוד ההרזייה המוצלחת

 

אין ספק שלטיבטים יש ידע מיוחד בכל מה שקשור להרזייה, הרי הם תמיד נראים רזים, חטובים, צעירים מגילם וחיים עד גיל 100. בואו נגלה ביחד את סוד הגוף החטוב של הטיבטים.

הטיבטים מאמינים שהמצב הגופני של האדם קשור למצבו הנפשי. לכן אם אתן רוצות לרזות לא מספיק לשמור על תזונה בריאה אלא גם יש לקחת בחשבון את הטיפוס האנרגטי שלכן. לפי האמונה הטיבטית ישנם שני טיפוסים כאלה.

טיפוס תזונתי ראשון

הטיפוס הראשון אלו הן נשים עם עודף אנרגיה. הן מתאפיינות בכך שחשות רעב מתמיד, גופן חם והן מסמיקות בקלות. לשונן יבש ומחוספס והן מעדיפות בשר טוב עם יין או בירה על פני מזונות אחרים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לנשים אלו ממליצים הטיבטים להימנע ממזונות כמו סוכר, מלח, אלכוהול, מרקים עם הרבה שומן ובשר שמן. מומלץ מאוד לכלול בתפריט היומי מוצרי חלב, ירקות ופירות טריים, מיצים טבעיים אדומים, תה אדום וליפתן.

טיפוס תזונתי שני

לטיפוס הזה שייכות נשים עם מחסור באנרגיה. הן תמיד מרגישות עייפות, נוטות לדיכאונות וקר להן אפילו בימי הקיץ החמים. על הלשון שלהן ניתן לראות תפליט לבנה והן הכי אוהבות ממתקים.

Description: tibetskoe_pohudenie_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לנשים אלו מומלץ להמנע ממזון מהיר ומתוגן וגם מלחם וסוכר. יש לתת את העדיפות לאוכל מעודה או מבושל כמו ירקות או בשר מבושלים, קטניות ומתבלינים. מבחינת המתוקים מותר לאכול אך ורק דבש וגם לא בכמות גדולה.

Description: tibetskoe_pohudenie_3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

טיבטים ממליצים לטפל בכל רגשות שליליים, זאת הסיבה שהם עושים כל כך הרבה יוגה. אם תנסו את השיטה הזו , תוכלו רק להרוויח, להבדיל מדיאטות לא מאוזנות המלצות טיבטיות אינן מזיקות כלל. וחוץ מזה, אולי זה באמת עובד?

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 121
ספרו לחברים: