24/09/2012 11:010171

אמבטיות מלח למלאות

 

כולנו יודעים שמלחים מעכבים ירידה במשקל, אלא עם כן נעשה בהם שימוש חיצוני בלבד. אנו רוצים להציע לכן שיטה קלה ונעימה להרזיה – אמבטיות מלח.

תצללו בתוך מלח

כדי להכין אמבטיית מלח הכי טוב להשתמש במלח ים, למרות שהמומחים טוענים שגם מלח שולחן מתאים למטרה. על מנת להגיע לתוצאות חייבים לעשות לפחות 10 טיפולים (יום כן יום לא) ומשך של כל טיפול חייב להיות לפחות 15 דקות.

Depositphotos_11116413_XS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אם אתן רוצות רק לרזות יש להשתמש בלפחות 0.5 ק"ג מלח לאמבטיה אחת, אבל אם בא לכן לא רק לסלק את הרעלים מהגוף ולזרז את חילוף החומרים אלא גם לעשות הבראה כללית יש להשתמש בלפחות 1 ק"ג מלח. מזמן הוכח שאמבטיות מלח מסלקות את הרעלים מהגוף, הופכות את העור למתוח יותר, מרגיעות ומרעננות.

SPA מלח

אפשר להוסיף לאמבטיות מלח גם צמחי מרפא ושמנים אתריים שונים, אבל אסור לערבב את מי המלח עם קצף אמבט, כוון שהמלח גורם להרחבת נקבוביות העור וכל החומרים הכימיים נוטים להיספג בעור. מאותה סיבה לא כדאי לשטוף את הגוף עם סבון אלא רק עם מים פושרים.

Depositphotos_1618442_XS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לפני הטיפול כדאי לנקות את הגוף עם פילינג ואחרי האמבטיה להתנגב היטב במגבת ולהיכנס מתחת לשמיכה לחצי שעה. ליעילות רבה יותר כדאי לשתות כוס תה ירוק.

זכרו שאמבטיות מלח אסורות לנשים בהריון וגם לא כדאי לעשות אותן מייד אחרי אוכל. בית החזה ואזור הלב במיוחד אמורים להיות מעל המים! טמפרטורת המים אמורה להיות לא יותר מ – 37 מעלות.

כך תוכלו להיפטר משומן מיותר בקלות וביעילות. שהייה נעימה באמבטיה תחזיר לכן את המותניים הצרות ואת מצב רוח טוב.

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 171
ספרו לחברים: