20/12/2012 13:06074

ריהאנה משיקה בושם חדש בסגנון Nude

 

אירוע ההשקה של בושם חדש מבית ריהאנה התקיים באחד הסניפים של רשת הענק  Macy`s  בסנצ`ורי סיטי בקליפורניה.

הניחוח החדש הוא השלישי במספר בקו הבשמים המושקים ע"י המותג  Rihanna  . הניחוח הראשון היה  Reb`l Fleurולאחריו הופיע  Rebell  . הניחוח השלישי, החדש , נקרא  Nude by Rihanna.

השמועה על כך שריהאנה מתכוונת להוסיף מוצר חדש לקו הבשמים שלה נשמעה לראשונה עוד בחודש מאי. לפני חודשיים הושקו מספר צילומי פרומו שיוצרו במיוחד עבור הקמפיין הפרסומי.

במהלך ההשקה הרשמית הקניון הגדול שגם ביום רגיל הומה אדם קלט גם כמות לא מבוטלת של מעריצים נלהבים של הזמרת וגם עוברי אורח סקרניים שמצאו את עצמם בזמן הנכון במקום הנכון והצטרפו בשמחה להמון הצוהל.

הזמרת הופיעה בפני מעריציה בשמלה עם גימור תחרה לבנה ומחרוזת מסיבית בצבע זהוב. על פניה ניראה כמו תמיד חיוך מלאכי.

ברור שהמפגש של כוכבת  R`n`B  עם הקהל לא התרחש בסגנון  nude  למרות שדווקא לזה ציפו חלק מהמעריצים הנלהבים במיוחד. אבל בניגוד ליום רגיל ביום ההשקה כל אחד מהמעריצים קיבל הזדמנות לשוחח עם ריהאנה ואף להצטלם איתה תוך כדי עשיית פרצופים מול העדשות.

כך בין הניחוחות הרבים שנוצרו ע"י ידוענים הופיע עוד ניחוח חדש שמבטא את הקריאה של כל הקמפיינים לאהוב ולהיות נאהב.

הבושם החדש מבית ריהאנה הוא שילוב של ניחוח אגס עדין, מנדרינה וגויאבה בתוספת של תערובת פרחים לבנים כמו יסמין וגרניום. ניחוח המוסק הפך לבסיס של הבושם והוא משלים באופן יוצא דופן את הניחוח של אורכידיאה וסנדל.

השילוב הזה הופך את  Nude by Rihana  לאינטימי יותר ומעניק תחושה של עור עירום וצח. להבדיל מניחוחות אחרים מתוצרת של ריהאנה הניחוח הזה הוא פחות שתלטני ודומיננטי.

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 74
ספרו לחברים: