11/12/2012 10:060126

קישוטים מיניים

 

כאשר מדברים על כל מיני תכשיטים מיניים אפשר ממש לחוש את הצמרמורת. האסוציאציה העיקרית לשמע המילים " קישוטים לאיברי מין ולפטמות" היא פירסינג במקומות הכי רגישים ועדינים. אבל מסתבר שאנו לא חייבים לסבול ולחוות כאב כדי לקשט את עצמנו במקומות האינטימיים ביותר. היום ניתן למצוא בחנויות המיועדות תכשיטים מגוונים, בעיקר עגילים בצורת קליפס לאיברי מין ולפטמות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

המסורת לקשט את האיברים האינטימיים ביותר אינה חדשה כלל. באנגליה הויקטוריאנית הגברות האציליות היו עונדות תחת שמלותיהן המוקפדות קישוטים לפטמות. הטבעות הקטנות שתפסו את הפטמות התחככו בבד של השמלה וגרמו לנשים להיות במצב רוח שובב לשמחתם הגדולה של ג`נטלמנים ויקטוריאניים.

היום כבר אי אפשר להפתיע אף אחד עם פירסינג במקומות מוזרים ביותר. אבל לא כל הגברים חושבים שפירסינג זה סקסי, רבים מהם נחרדים רק מהמחשבה כמה כואב היה לעשות אותו. וזה באמת נשמע מזעזע – לדקור את הדגדגן ורוב הנשים יחשבו הרבה יותר מפעמיים לפני שיהיה להן אומץ לעשות כזו פעולה. לכן כל הבחורות האופנתיות יכולות ישר לגשת לחנות ולרכוש שם תכשיטים מיוחדים שגורמים לא לכאב אלא רק לעונג.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

התכשיטים האינטימיים לפטמות הם בעצם טבעות המקושטות בחרוזים, נוצות והרבה דברים אחרים. הן נצמדות היטב ובכך מגבירות את זרימת הדם, דבר שגורם לתחושת גירוי חזקה. בנוסף גם הגבר מתגרה מהמראה של השדיים, הרי התכשיט שהוא רואה נועד רק בשבילו. העגילים של הפטמות יכולים להיות מחוברים בין עצמם עם שרשרת דקה ואם הגבר ימשוך את השרשרת בזמן האורגזמה תוכלו לחוות תחושות מדהימות ויוצאות דופן.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

המגוון של תכשיטים לפטמות הוא גדול מאוד – אלו יכולות להיות טבעות קטנות עם כמה חרוזים בודדים או טבעות ענקיות עם ציציות ופייטים. הטבעות האלו יכולות להיות עשויות ממתכות פשוטות וזולות ביותר או גם מיקרות מאוד. תסכימו שטבעות לפטמות מזהב לבן עם קישוט של ספיר יכולות להיות מתנה מצויינת. חבל רק שאי אפשר להשוויץ עם המתנה הזאת בפני אנשים אחרים.

הקישוטים לפטמות קיימיםלא רק בצורת טבעות. ישנן גם מדבקות הנדבקות לסקוטצ` דו צדדי והן גם יכולות לגוון את חיי המין שלכם. במיוחד עם תבחרו מדבקות עם לוגו של קבוצת כדורגל האהובה שלו. אחרי הפתעה כזו הוא בטוח ירוץ לקנות לך טבעות זהב לפטמות. התכשיטים האלו מגרים יותר מאשר עירום מלא.

הקישוטים לאיברי מין נשיים הם כל מיני קליפסים וסיכות אשר מצמידים אותם לשפתיים של איבר המין והם גורמים לתחושות נעימות ביותר. התכשיטים שונים מאוד וגם תפקידם שונה – יש כאלו שנועדו רק ליופי ויש גם כאלו שיכולים לגרום לאורגזמה. כמו למשל תכשיטים שנצמדים לשפתיים באופן כזה שמגרים את הדגדגן בזמן המשגל. רק המראה של התליונים שנצמדים לשפתיים הגדולות מגרה גם את האישה וגם את בן זוגה.

בנוסף לתכשיטים שנועדו לפטמות ולאיברי מין גם תכשיטים לבטן ולכף רגל נראים מגרים מאוד. בעבר, במדינות ערב היו שרשראות דקות מקשטות את בטן של בחורות בתולות, וגם היום אישה יכולה לרמוז לגבר שלה על היותה בתולה אם היא תצמיד שרשרת כזו לבטנה.

תכשיטים לרגל נראים חושניים מאוד – טבעות וצמידים מקשקשים. כמובן זה מחייב אצבעות מושלמות ופדיקור מוקפד.

התכשיטים המיניים יכולים להפוך את הסקס שלכם לבלתי נשכח. הם ממוקמים באזורים ארוגניים ומגרים את האישה ועוזרים לה להכנס לאווירה מתאימה אחרי יום עבודה קשה. תכשיטים כאלו משפעים גם על הגבר, בדומה לזכייה של קבוצת כדורגל האהובה עליו. הגברים כבר רגילים להלבשה תחתונה מפוארת וביריות סקסיות אבל תכשיטים מהסוג הזה הם חידוש עבור רבים מהם.

חץ מזה תכשיטים כאלו יכולים גם להיות מתנה מיוחדת. 

דירוג:
12345
קולות: 126
ספרו לחברים: