11/12/2012 10:03071

קבלו את הכוכבים עם תסרוקות בסגנון רוקבילי

 

תסרוקות בסגנון רוקבילי הן הטרנד הלוהט של העונה הזו. גלי רוקנרול, רכות מגולחות ותסרוקות נפוחות עם סטייה קלה לסגנון רטרו -  אלו הן התסרוקות של כוכבי הוליווד המפורסמים שרוצים להיות הראשונים שמנסים את כל החידושים האופנתיים.

אם לפני זמן קצר הסגנון הזה היה נחלתן של ריהאנה, פינק וגוון סטפאני, היום כמעט כל הכוכבים כבר התנסו בתסרוקות בסגנון גלאם – רוק.

התדמית הססגונית ביותר הוצגה ע"י אלישה קיס, מלכת R’n’B  , מרי בליז`, ושחקניות ג`ני מקארתי ומיילי סיירוס.

ברצוננו להזכיר שרוקבילי הוא סגנון מוזיקאלי אשר מהווה שילוב של מוזיקת קנטרי ורוק. הסגנון הזה הופיע לראשונה בשנות ה- 50 והפך לפופולארי מאוד בזכות אלוויס פרסלי.  אבל העניין לא נגמר אך ורק במוזיקה. הסגנון הזה בא לידי ביטוי גם באופנה. נשים וגברים כאחד התחילו לעשות לעצמם תסרוקות בסגנון רוקבילי. כרטיס ביקור של תסרוקות בסגנון הזה הוא שיער במראה רטוב מסורק לצד אחד, קרקפת עם נפח ופוני גבוה ומתולתל.

היום הרבה מכוכבי הוליווד מעדיפים את סגנון רוקבילי. הם בוחרים דווקא בתסרוקת זו כדי להופיע על השטיח האדום באירועי הענקת פרסים. ואין זה פלא, הרי רוקבילי משתלב מצוין עם אודם אדום, שמלות מהודרות, עקבים גבוהים וגם ז`קטים מטוויד וחולצות מכופתרות במקרה של גברים.

איך לעשות תסרוקת בסגנון רוקבילי?

יש להרטיב את השיער הנקי, למרוח מהשורש עד הקצוות מוס נוזלי ולייבש בפן. יש להפריד את החלק הקדמי של השיער ולתלתל בעזרת מכשיר לכוון הפנים ואז לסרק אותו עם מברשת עגולה. את הפוני שהתקבל יש לקבע על הקודקוד. מהשיער שנשאר יש לעשות קונכייה מסודרת.

"הגל" של קייטי פרי וגוון סטפאני קצת יותר קשה לביצוע. קודם כל יש לגלגל את השיער על גלילים מיוחדים ואז לעצב לצורה רצויה בעזרת ווקס או שעווה.

והדבר החשוב – הרכות. צריך לקבע את השיער באזור הרכות בעזרת לק, כאשר יש להחזיק את הספריי כמה שיותר קרוב לשיער: חמש עד שבע סנטימטר. כך תוכלו לקבל ברק של מראה.

 

 

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 71
ספרו לחברים: