03/03/2013 13:46085

על פירות ויום שיער רע

 

 

 טליה לוין

הפעם במדור בדקנו עבורכם שני מוצרים חדשים וייחודיים.

אשכוליות או לא להיות

מיד פעם אנחנו נתקלים בקמפיינים למוצרי טיפוח הנשענים על פירות וירקות. אני מודה שלא פעם ולא פעמיים ניסיתי את שיטת המלפפונים על העיניים ומסיכת האבוקדו בשיער אך לא חשתי בשיפור מי יודע מה. אך כשחברתי הטובה שלחה לי את ג`ל הניקוי החדש של גרנייה המבוסס על פורמולה מאשכוליות ורימונים הסקרנות גברה על החשש.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

למוצר קוראים פיוראקטיבפרוטאנרג`י. מדובר בג`ל ניקוי עםניחוח פירות ימרענן, אשר מטה ראתה עורו מסייעל הילחם בנקודותשחורות ונקבוביות מורחבות. בניגוד למוצרי ניקוי אחרים הוא אינו משאיר תחושת יובש על הפנים ועל כן הוא מומלץ בעיני. אגב, בסדרה ניתן למצוא גם ג`ל ממריץ העושה פעולת ניקוי ופילינג במוצר אחד.  מחיר מומלץ 69.99 ₪

S.0.S

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מותג השיער של מישל מרסייה בשיתוף עם הסופר פארם המציאו את המוצר הגאוני ביותר שהומצא אם אתם שואלים אותי, בעשור האחרון. כל מי שסובלת משיער שיבה קליל בצדדים יודעת עד כמה נורא לגלות, שאחרי כמה חפיפות וצביעה מושקעת הלבן שוב מבצבץ. לכן, במישל מרסייה המציאו פתרון ענק שתפקידו למלא את החלל בין הצביעות, ועל ידי ספריי לכסות בקלות וללא הכתמה מיותרת את השיער הלבן עד החפיפה\ הצביעה הבאה. את המוצר ניתן להשיג בסופר פארם , הוא נקרא SOS COLOR RECOVERוכמו כן הוא: מעניק עזרה ראשונה. מחיר מומלץ 79.90 ₪.

דירוג:
12345
קולות: 85
ספרו לחברים: