06/06/2013 15:180130

סיקור מיוחד: קיץ ריחני

מאת: טליה לוין

 

דאודורנטים במדינת ישראל הם מצרך חשוב גם בימי החורף. אך משום מה, וכנראה בשל החום המהביל יוצאות חברות הטיפוח במסע פרסום אגרסיבי רגע לפני שהחום הגדול מפציע אלינו בענק. דאודורנט סטיק הוא אולי נחשב כטוב ביותר הנפוץ ביותר ואפילו החסכוני ביותר, אך חברת ליידי ספיק סטיק, זו שהכניסה לתודעה הציבורית שלנו את הסטיק יצאה ראו זה פלא בדאודורנט ספריי.

 


 

בואו נעשה סדר, בסדרה החדשה שמונעת כתמים על הבגדים, ישנם שלושה סוגים סטיק, רול און וספריי. השחקן החדש בחבורה הוא ללא ספק הספריי, שרבות נמנעות מלהשתמש בו מחשש להכתמה. אז אני שמחה לבשר לכן שההבטחות במניעת סימנים צהובים על החולצה קויימו. פורמולה מיוחדת מונעת את ההכתמה, ההזעה ל 24 שעות, ואין ספק שהספריי נוח יותר לכל מי שיש לה רגישות בבית השחי. מחיר: 25 ₪.

 


ואם בדאודורנטים עסקינן, חברת life של הסופר פארם, שמככבת רבות במדור ולו בזכות מחיריה הנגישים לכל אדם, יצאה בסדרת בודי ספריי- דאודורנט גוף חדשה ללא אלומיניום ובארבעה ניחוחות שונים. המחיר לרגל ההשקה הוא 10 ₪ בלבד! ולאחריו יימכרו ב 18.99 ₪, שזה גם כן שווה לכל נפש. אגב בסדרת הבודי ספריי, מושק גם כן מוצק זהה המיועד להגנה מפני השמש, מה שחוסך את כל כתמי המריחה הלבנים. הייתי ממליצה לקפוץ ולנסות. שווה בהחלט לכל כיס.

דירוג:
12345
קולות: 130
ספרו לחברים: