03/01/2013 10:330103

מניקור תחרה הפך לחלק בלתי נפרד מעיצוב ציפורניים

 

לא מזמן תחרה הפכה לחלק מעיצוב ציפורניים. השימוש האופטימאלי בתחרה הוא בבניית ציפורניים, כוון שזוהי ממש אומנות שלא רצוי לעשות לה תיקונים לעתים קרובות.

יחד עם זאת לצייר את התחרה על הציפורניים זה פשוט יחסית. הבסיס הוא בניית ציפורניים מאקריל או ג`ל. קודם כל מניחים את התחרה בחלק מסוים של הציפורן ולאחר מכן מכסים בחומר מחזק.

המעצבים לא ממליצים לכסות את כל הציפורן בתחרה אלא רק חלק ממנו. כך למשל תחרה כהה מקשטת בדרך כלל את הפרנץ` או חלק אחר בציפורן.

גרסה מעניינת לתחרת ציפורניים היא רשת דקיקה, ונשים רבות אוהבות את האפשרות הזו כוון שזה חוסך להן התלבטויות לגבי הציור שצריך לבחור.

בעיצוב ציפורניים משתמשים בדרך כלל בתחרה קלאסית ובכל מיני דוגמאות להדבקה. במקרה של תחרה קלאסית גוזרים את הדוגמא הרצויה מבד ומדביקים אותה על הציפורן. חשוב מאוד להקפיד על האיכות של הדבק כדי שלא יגרום לאלרגיה. לאחר שהדבק יתייבש יש למרוח על הציפורן חומר כיסוי מיוחד או לק שקוף.

אפשר גם להשתמש באפליקציות מיוחדות, דבר שיעזור לכן לחסוך זמן. אבל במקרה כזה התוצאה לא תשמר לטווח ארוך.

ניתן גם ליצור את התחרה בעזרת תבנית מיוחדת ולק צבעוני. חשוב להקפיד על הדיוק.

התחרה יכולה להיות בצבעים שונים. הדוגמא הקלאסית – תחרה בצבע שחור או לבן. בעזרת צבעים אחרים תוכלו לעשות ציורים מעניינים ביותר.

כשאתן יוצרות את התחרה אל תשכחו שהיא צריכה להשתלב היטב עם הבגדים והאיפור.

כדי שהתחרה תהיה מעניינת יותר אפשר להוסיף לה סרטים או פפיונים מסאטן.

אפשר גם לעשות תחרה ללא צבע שתתמזג לגמרי עם הלק שעל הציפורן. לשם כך יש קודם כל לכסות את הציפורן עם לק בצבע שבחרתן, להניח עליו את התחרה עוד לפני שהוא מתייבש ולאחר מכן להוריד את הבד.

כדי ליצור מניקור חגיגי מספיק לכסות את התחרה עם חוטים מבריקים או פייטים. יחד עם זה חשוב לא להגזים כדי שהידיים לא יראו עמוסות עקב ריבוי של קישוטים.

 

 

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 103
ספרו לחברים: