09/01/2013 10:060108

מניקור יפני – תחליף נהדר למניקור רגיל

 

מקובל לחשוב שהידיים מסגירות את גוף האישה. הסיבה לכך היא שבדרך כלל לא נשאר זמן לטפל בידיים כמו שצריך. כתוצאה מכך הידיים סובלות מהתייבשות וקמטים והציפורניים הופכות להיות שבריריות יותר. אם אתן רוצות לנסות למנוע את כל הצרות הללו כדאי לכן לנסות את המניקור היפני.

הביצוע של המניקור הזה מיוחד ומעניין. השיטה היפנית מתאפיינת בכך שנעשה שימוש רק בחומרים טבעיים בריכוזים גבוהים. לכן מומלץ לעשות את המניקור היפני פעם בשלושה שבועות. זה גם היתרון העיקרי של השיטה עבור נשים מודרניות שאין להן אף רגע דל.

המניקור היפני מתחיל מאבחון של בעיית הציפורן. האבחון נעשה על סמך טבלה מיוחדת ולפי זה בוחרים את הציפוי ואת הסרום המתאימים.

במהלך המניקור לא גוזרים את הקוטיקולה. פשוט מרככים אותה עם סרום או שמן חוחובה. לאחר מכן מזיזים את הקוטיקולה הצידה בעזרת מקלון עץ מיוחד.

את העור היבש מסירים בעזרת פילינג מיוחד. בזכות אמבט עם מלח ארומאטי עור הידיים סופג את הויטמינים הדרושים.

לאחר מכן מורחים על הציפורן את משחת ה-"ני" שכוללת 22 מינרלים ו – 18 חומצות אמינו שמחדשים את תאי הציפורן. החומר הזה פועל במהלך 3 שבועות ומעשיר את הציפורן במינרלים וחומצות אמינו. שעוות דבורים, שעל בסיסה הוכן החומר יוצרת שכבת הגנה טבעית ומונעת בריחה של לחות, התפצלות הציפורן ומעודדת את צמיחתו.

לאחר מריחת המשחה מלטשים את הציפורן עם כלי מסוים אליו מחובר עור של עגל. מעל המשחה מורחים שכבה של פודרת פנינים בעזרת אותו כלי מיוחד. הטיפול הזה מגן על הציפורן בפני נזקי הסביבה ומונע את חדירת המים. החומר כולל המון מינרלים וויטמינים, סידן ואבקת פנינים.

לאחר מכן מורחים על הציפורן ציפוי על בסיס תמצית במבוק שמחזק את החלקים החלשים ביותר. רק לאחר מכן מורחים לק צבעוני.

בסיום של המניקור עושים עיסוי עם שקיות חמות המלאות צמחים יפניות, שמנים ארומאטיים ומלחים. העיסוי הזה מעודד את התחדשות של עור הידיים, מגביר את זרימת הדם ועוזר להרפיה. לאחר מכן מורחים על הידיים פילינג הכולל שמן ורדים וקרם ממריץ על בסיס שמן יסמין.

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 108
ספרו לחברים: