03/02/2013 17:11079

מדור יופי

 

בכל שבוע נביא בפניכם את הטרנדים החמים בעולם הטיפוח וכן את החידושים האחרונים בעולם היופי הבריאות והאנטיאייג`ינג. לא מדובר במדור מסחרי אלא בחיפוש, בדיקה אישית וחוות דעת שאינה תלויה בדבר.

והפעם: אנטיאייג`ינג ומילוי קמטים. יש חיה כזו?

אנטי אייג`ינג הוא נושא שללא ספק מעסיק נשים רבות בימים אלה. הנהירה אחר עור פנים חלק למשעי מסתבר אינה עניין של גיל, ומומחים כבר מסבירים לנו שכדי לדחות את הקץ ולהשאר חלקות לאורך זמן צריך להתחיל לטפל בעור הפנים כבר בגיל העוללי- 30. בין שלל המוצרים שהשוק הדי רווי מציע לנו, החלטתי לבחון הפעם מוצרים מתוצרת הארץ.

על הכוונת הפעם: מוצרים הסדרה genesis של דר` פישר. מוצרי הסדרה עם השם הבראשיתי מציעים קרמים המשלבים מסנני קרינה עם מוצרים דרמו קוסמטיים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

המוצרים שניסינו: ד"ר פישר ג`נסיס WHITE, סדרת אנטי-אייג`ינג מקיפה לשימוש יומיומי, לטיפול להבהרה ומניעת כתמי עור. ג`נסיס אנטי-רינקל ליקופן, לטיפול אפקטיבי בקמטים, מילוי ומתיחה של קמטים באופן מיידי, יחד עם טיפול ומניעת קמטים בטווח.

דבר הנסיינית: הסרום נעים למריחה וכמו כן מוצרי הסדרה נטולים כל ריח לוואי חזק שבדרך כלל מתלווה למוצרים דרמו קוסמטיים. לאחר שבועיים של שימוש ניכר בהחלט שיפור בכתמי העור. הקמטים אומנם לא מולאו אך בעת מריחת התכשיר נוצרה תחושת "מתיחה" והעור נראה פחות עייף וזוהר יותר.

בשורה התחתונה, אל תצפו לתרופות פלא. קרמים שמותחים את הפנים ככל הנראה עדיין לא הומצאו, אך ללא ספק ניתן לשפר את מראה העור על ידי שימוש בתכשירים שמעניקים זוהר, אור וחיות לעור עייף וכן שיפור ומניעת כתמי גיל ושמש. ההמלצה היא אחת ויחידה, להקפיד ולהשתמש בתכשירים דרמו קוסמטיים, לא לוותר על מסנני קרינה ולא ליפול בפח אחרי הבטחות שווא.

ציון: 8.5

דירוג:
12345
קולות: 79
ספרו לחברים: