11/08/2013 14:380109

מדור היופי: חנל`ה וקופסת החג

מאת: טליה לוין

 

אוגוסט השנה הוא כמו ספטמבר בשנים כתיקונן, אולי מכיוון שאין לנו כמעט זמן לנשום מרגע תחילתה של שנת הלימודים ועד ערב ראש השנה. את הקניות לסל בית הספר אנחנו מערבבים השנה יחד עם קניות לחג, ומתנות עבור יקירנו והנה שוב כבכל שנה, אין לנו שמץ של מושג מה לרכוש.

 

איזה מזל שיש את חברת שסטוביץ. כן אותה חברה המשווקת בארץ את כל הבשמים היוקרתיים שאתן מכירות. והפעם החליטו בחברה לצאת במארז beauty box שיימכר בבתי הפארם ברחבי הארץ, במהלכו כל מי שיקנה אחד מבשמי החברה בשווי של 399 ומעלה, יהנה מקופסת מתנה מפנקת  הכוללת שני מוצרים של רבלון בגודל מלא ועוד שובר רכישה על סך 50 ₪ לרכישה הבאה ושלל דוגמיות של מוצרים מוקטנים ומפנקים.

למה זה כדאי? מצד אחד רכשתם את הבושם האהוב עליכן (זאן פול גוטייה, איסי מיאקי,קלווין קליין, מארק ג`ייקובס,בולגרי, ג`ימי צ`ו, ברברי), ומצד שני הרווחתם קופסת מתנה נוספת אותה תוכלו להעניק כשי לחג- יוקרתי ביותר. ובסכום משתלם בהחלט. המבצע בתוקף עד ה 6 בספטמבר.


כמובן שאי אפשר להזניח גם את הגברים שבחבורה, אשר להם אני תמיד מעדיפה להעניק שי שימושי- כי בכל זאת, גברים...קצת בעייתי לרכוש להם מתנות. הפעם החלטתי ללכת על הדאודורנטים החדשים של ספיד סטיק- כן, אלו המפורסמים בטלוויזיה בימים אלה, אשר מונעים סימנים לבנים על החולצה (זה מעצבן, תודו), וגם מגיעים בסדרת הספריי והסטיק. הגבר הפרטי שלי תמיד שמח לקבל משהו שהוא משתמש בו, ולא עוד חולצה מכופתרת שלעולם לא יילבש. מחיר: 25 ₪ לפריט, מומלץ לרכוש את כל הסדרה.

דירוג:
12345
קולות: 109
ספרו לחברים: