14/11/2012 11:04058

לינה מחולה תציג את ישראל בפורום בינלאומי

 

לינה מחולה, שהפכה לסגנית של  Miss Israel Universe 2012 שנערך במאי השנה בעיר חיפה תהיה זו שתייצג את ישראל באירועי   Miss Universe.  לינה מחולה נולדה בשם לינה ונטסוליס בעיר הבירה הרוסית מוסקבה בשנת 1993. אימא של לינה רוסיה ואבא ערבי נוצרי. שני ההורים שלה רופאים שלמדו ביחד בפקולטה לרפואה במוסקבה בתחילת שנות ה – 90.

 

לינה עלתה לישראל יחד עם הוריה בגיל חמש. היא למדה בבית ספר עירוני בחיפה. את השירות הלאומי בגיל 18 היא עשתה במחלקה אונקולוגית של בית חולים רמב"ם והתפקיד שלה היה לעזור לילדים אונקולוגים קשים.

נכון להיום הסגנית של מלכת היופי לומדת באוניברסיטה העברית בירושלים. עכשיו היא לא רק מאזינה להרצאות ולומדת לבחינות אלא גם מתכוננת לתחרות שתערך ב – 19 בדצמבר בלאס ווגאס.

 

נציין שתחרות  Miss Israel Universe 2012  היא לא התחרות היחידה שנערכת בארץ. כך למשל לפני שבוע התקיימה תחרות יופי שנערכת כבר 16 שנים ברציפות כאשר המשתתפות בה שוקלות מעל 80 קילו.

הזוכה של תחרות יופי של מלאות היא ורד פישר בת 22 ממיתר.

כאשר יוסי עמר, עורך עיתון "כל – בי"  הציע לפני 16 שנה לעשות תחרות של בחורות מלאות לא רבים האמינו בהצלחה של הרעיון. הרי בחורות רבות בעלות משקל עודף הינן ביישניות מאוד, במיוחד על הבמה. אבל הסתבר שיש בארץ גם מספיק בחורות מלאות שהן גם יפות וגם ללא תסביכים.

התחרות הזו הפכה במהרה לפופולארית מאוד לא רק בארץ. ערוצי מדיה אירופאיים ואמריקאים גילו עניין רב בתחרות המיוחדת הזו. כתוצאה מכך גם ערוצי CNN  ו – Sky News  התחילו לשדר תוכניות בהן בחורות מלאות ויפות מתחרות זו מזו.

בדרך כלל תחרות יופי של בחורות מלאות נערכת בו זמנית עם תחרות "מיס נגב". בזמן ש – 20 בחורות מלאות מכל רחבי הארץ משתתפות בתחרות בבאר שבע  ומנסות להוכיח לכל העולם שגם בחורה מלאה יכולה להיות יפה, 16 בחורות יפות רגילות מתחרות על כתר של מלכת יופי.

 

מפורסם באתר   Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 58
ספרו לחברים: