12/12/2012 11:520109

דיאטה לפי גלגל המזלות פרק 2

 

תזונה לבתולות

בני מזל זה סובלים לעתים מבעיות מעיים, לכן התזונה שלהם צריכה להיות כמה שיותר עדינה. הדיאטה המומלצת עבורם היא דיאטה צמחית – חלבית וויתור כמעט מוחלט על שומנים מן החיי. גבינות, סלטים ומוצרי חלב מתאימים להם מאוד. בדרך כלל בני מזל זה סובלים מחוסר של סידן וויטמינים ודיאטה כזו היא פתרון מושלם עבורם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דיאטה לבני מזל מאזניים

"עקב אכילס" של בני מזל זה הוא כליות ולכן כדאי להם להמנע מצריכת יתר של נוזלים, מאכלים שומניים, מטוגנים או חריפים. המזונות המומלצים עבורם הם מזונות דלי פחמימות, דגים ופירות ים. את הבשר אפשר להכניס לתפריט לא יותר מפעמיים בשבוע ובכמויות מוגבלות בלבד.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תזונה אידיאלית לעקרבים

בני מזל עקרב סובלים לעתים קרובות מבעיות בעמוד השדרה ומבעיות הקשורות לתפקוד המיני. הם אוהבים לאכול הרבה ומתים על בשר ותבלינים למיניהם.

הבשר המומלץ ביותר לעקרבים הוא בשר דל שומן והם גם חייבים להפחית לפחות בחצי את הכמות של המלח והתבלינים שהם צורכים. כדאי להם לתת עדיפות לדגים ולעופות ולשלב מנות חלבוניות עם ירקות. לעתים הם סובלים ממחסור במגנזיום ואשלגן ולכן מומלץ לאכול כבד (גם של דגים), בצל ירוק ותרד.

דיאטה לקשת

בני מזל קשת הם היחידים שכמעט כל דיאטה מתאימה להם. במיוחד כדאי להם לשים לב על דיאטות המבוססות על ירקות ופירות, דגנים ומוצרי חלב. חשוב מאוד לאכול מידי יום בננות ותפוחים.

מה אוכל גדי?

שלד העצמות הוא המקום החלש ביותר של גדי והם חייבים לשמור על רמת סידן טובה. לשם כך מומלץ להם לצרוך כמה שיותר מוצרי חלב וגבינות. גם חלבונים, במיוחד מן הבשר והדגים טובים לבני מזל זה. כדאי להם לכלול בתפריט כמה שיותר פירות וירקות בשילוב עם שמנים צמחיים.

תזונה לבני מזל דלי

המקום החלש של בני מזל זה הוא הרגליים והם סובלים לעתים קרובות מבעיות ורידים קשות. כדי לחזק את כלי הדם כדאי לאכל כרוב ים ופירות ים. יש לכלול מוצרי חלב בתפריט, יחד עם דגנים, פירות, קטניות ומזונות העשירים בברזל (כבד, רימונים, בשר אדום).

דיאטה לבני מזל דגים

ברוב המקרים בני מזל דגים סובלים מבעיות במערכת האנדוקרינית ולכן כדאי להם לצרוך מזונות העשירים ביוד: כרוב ים ופירות ים. הרבה פעמים בני מזל דגים סובלים מבצקות והם חייבים את האשלגן אשר נמצא בפירות ודגנים. לבני מזל זה מומלץ לעשות מידי פעם ימי "צום" ודיאטות המבוססות על תפוחים, בננות ואשל. כדאי להם להעשיר את התפריט שלהם במלפפונים, גזר, חסה וירק.

יחד עם זה, ולא משנה באיזה מזל מדובר, חשוב מאוד לשלב את התזונה הנכונה עם פעילות גופנית וגישה אופטימית לחיים. אם אתם לא רוצים להצמד להמלצות לפי גלגל המזלות זה לא אומר שלא תוכלו לרדת במשקל. תמיד תוכלו למצוא דיאטה אחרת המתאימה לכם באופן אישי.

עקבו אחרי הכתבות והמאמרים באתר  Fn1  ותמיד תשארו יפים ובריאים. 

דירוג:
12345
קולות: 109
ספרו לחברים: