25/12/2012 15:45278

בארץ הופיע הבושם החדש מבית ליידי גאגא

 

לפני מספר ימים הניחוח החדש, שהוא פרי ידה של הזמרת המפורסמת, הופיע על המדפים של הרשת "המשביר לצרכן". לפני ההשקה נפוצו שמועות שהבושם עצמו מזכיר דם והניחוח שלו הינו חיקוי של צמח רעיל. עכשיו הגיע הזמן לגלות עד כמה השמועות היו נכונות...

הבושם של ליידי גאגא נקרא Fame  שבתרגום חופשי אומר "תהילה" . הניחוח הזה הוא עוד קריאת תיגר לכל המוסכמות והמסורת הקיימות.

Lady GAGA FAME  הינובושם בצבע שחור שהופך להיות שקוף לגמרי ברגע שהוא נוגע בעור. הטכנולוגיה הזו פותחה במיוחד עבור הבושם של הזמרת.

גם המבנה של הניחוח הינו מופלא ומיוחד. בדרך כלל השילובים של הבשמים בנויים משלושה אלמנטים: תווים עליונים, תווי אמצע ושובל. אבל ליידי גאגא הלכה עם זה יותר רחוק ושלושת המרכיבים העיקריים נמצאים בבושם שלה בשיתוף פעולה מתמיד ויוצרים כל הזמן שילובי ריח חדשים. זאת הסיבה מדוע הבושם  LADY GAGA  FAME  יכול להיחשב לבושם מיוחד במינו: הוא כל הזמן מחליף את הניחוח אחרי שהוא בא במגע עם העור.

יחד עם זה אפשר לראות שלושה נושאים עיקריים בבושם הזה. אלו הם אור, חושניות וחושך. הניחוח הכהה מושג בבושם בזכות צמח בלדונה. בצמח הזה היו משתמשות נשים מאוהבות כדי להכין שיקוי שימשוך אליהן את בחיר ליבן. במרכז של מרכיב החושך נמצאים תמצית משמש, זעפרן ודבש. הניחוח הבהיר הושג בזכות יסמין וסחלב אשר מסמלים יופי נצחי, זוהר ופאר.

כל המרכיבים האלו חוברו יחד בתוך כלי מזכוכית שחורה עם מכסה כסוף.

הבושם המהמם הזה זכה לתשומת לב מוגברת של כוכבות הוליווד עוד לפני השקתו, והיום גם אתן יכולות ליהנות ממנו.

בארץ הבושם  LADY GAGA FAME  ימכר אך ורק בסניפים של "המשביר לצרכן".

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 78
ספרו לחברים:
אני26, דצמבר, 2012

הבושם מתאים גם לבנים !!!!!

אני26, דצמבר, 2012

הבושם מתאים גם לבנים !!!!!