22/02/2013 14:39069

אל האור

 

טליה לוין

והפעם במדור הטיפוח, על מוצרים שנועדו להפוך את חיינו לקלים יותר. 

BB- ולא זה שאתם חושבים:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מייק אפ אאוט- BB  קרם אין. ואכן, הלהיט שכבש את ארצות הברית וטפטף לאזורינו בעונה הקודמת הגיע גם לחברה הישראלית כחול לבן שלנו- קרליין. שיצאו במוצר חדש המספק גם לחות, גם כיסוי אחיד לפנים מבלי להעיק וליצור גוון של מסיכה על העור, ומצוין לאותן בחורות ונשים שלא אוהבות ללכת עם מייק אפ משעות הבוקר אך עורן זקוק לכיסוי בסיסי. מחירו זול יותר ממייק אפ רגיל 69.99 ₪, והוא נעים למריחה ומבטל את הצורך למרוח גם קרם לחות מתחתיו. ואם כבר בקרליין עסקינן, בדקתי את רביעיית הצלליות החדשה של החברה שיוצאת במספר גוונים ותת גוונים המאפשרים איפור אמנותי ומענה הולם לכל מי שאוהבת להתעסק עם גוונים. עומר אסף מאפר הבית של החברה הצליח לשכנע אותי בהצלחה מרובה שאין צורך להיות מאפר מקצועי כדי להשיג מראה טרנדי ומדליק, ולאחר ניסיון עם שתי ידיי השמאליות התוצאה היתה מספקת בהחלט.

גלוסיבוקס

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מיזם הגלוסיבוקס חוגג יום הולדת, ובקופסת חודש ינואר הפתיעו בחברה עם שני מוצרים בגודל מלא: מסקרה וגלוס. בגדול, מיזם הגלוסיבוקס מספק קופסאחודשיתובהחמישהמוצריםחלקםבגודלמלאוחלקםבגודלמיוחד, עלפיהתאמהאישיתשנעשיתעלידימילוישאלוןבאתרהחברה.מדובר בחסכון מכיוון שבין כה וכה אף אחת מאיתנו לא ממש משתמשת בשלל המוצרים החדשים שיוצאים לשוק בגודלם המלא וברוב המקרים אנו מסתפקות בדוגמיות קטנות שעוזרות לנו להחליט מה טוב ומה פחות. מי שמעוניינת להצטרף מוזמנת להכנס לאתר: www.glossybox.co.il

לפנק לפנקלפנק

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חברת "לייף" של הסופרפארם לא מפסיקה להפתיע, והם בהחלט ראויים לציון עם שלל המוצרים המעניקים אלטרנטיבות לכל המותגים הגדולים שמשנוררים כסף מיותר מקהל הצרכנים. בין שלל המוצרים המדליקים שלהם יצא לאחרונה ליין בישום בגרסת ספריי בריחות מאסק, פאצ`ולי ולבנדר.

הבשמים הנפלאים מעוצבים בבקבוק קטן וחמוד בגודל של 60 מ"ל והם נמכרים במחיר מעולה של 79 ₪. בהחלט מומלץ!.

דירוג:
12345
קולות: 69
ספרו לחברים: