13/12/2012 10:480107

איפור 2012-2013 ומגמות עיקריות בעולם היופי לסתיו הקרוב

 

לק בצבע מנטה לציפורניים, אודם כתום ססגוני וצלליות פנינה עוזבים אותנו יחד עם קרני השמש האחרונות של הקיץ. עכשיו הגיע הסתיו – עונת האלגנטיות המהודרת.

שבועות האופנה שנערכו ברחבי העולם בתחילת הסתיו סימנו את תחילתן של מגמות עיקריות של איפור 2012-2013, שכבר ניתן לראות אותן על המדפים של חנויות המותגים. עונת סתיו – חורף מציעה לנו בחירה: להיות טבעית כמה שניתן, להתנסות באיפור מיוחד וססגוני של עיניים ושפתיים או להשלים את התדמית עם רשלנות מסוימת. הבחירה היא בידיכן!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

איפור "ללא איפור"

עור טבעי ונקי כאילו מכחול האיפור לא נגע בו תמיד ניראה יפה ואקטואלי. פנים "ערומות" הן הנושא העיקרי של אופנת האיפור בעונה זו. ניתן להשיג את הרושם ע"י קונסילר המעניק זוהר מיוחד לעור הפנים, גלוס וסומק בגווני שמנת המעניקים צבע ורוד עדין ללחיים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אם הצורה הטבעית של הגבות שלכן היא יפה, בעונה זו תוכלו בקלות לוותר על מריטה. הגבות הרחבות הן חלק מהתדמית הטבעית שאופנתית מאוד בעונה זו. אלו שהטבע לא העניק להן גבות מושלמות יכולות בקלות להיעזר בעיפרון לגבות שיכול להעניק להן את הצורה הרצויה. מבחינת הצבע ניתן ואף רצוי לשדרג מעט את הגוון הטבעי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

פסי רטרו לעיניים

פסים המדגישים את עיניים ממשיכים להיות טרנדיים גם העונה. הפסים הקלאסיים הישרים והברורים הם האופנתיים ביותר. המאפרים מציעים לנו להתנסות ולהדגיש את העיניים ליצירת מבט דרמטי וכובש. ניתן גם ליצור פסים בצורה מיוחדת ולא סטנדרטית.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

יופי סתווי

בסתיו הגוונים האדומים החושניים מחליפים את גווני הקיץ הרומנטיים. בעונה זו אודם בצבעים ססגוניים בגוונים אדום-כהה ויין הינו אופנתי מאוד אבל הלהיט של העונה הוא אודם בצבע דובדבן כהה. אודם יכול להיות גם מט וגם מבריק, העיקר שיהיה אדום כמה שיותר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קלאסיקה מעושנת

גם העונה  smoky – eyes  האהובות נשארות להיות אופנתיות מאוד. נידמה שלעולם לא נוכל להיפרד מהקלאסיקה האהובה. "שלוש שכבות של שחור ולא שכבה אחת" – זה המוטו שליווה את המותג  Versace  בתצוגות של העונה החדשה. כל הגוונים של שחור החל משחור – כחול ועד לאפור כהה יהיו מאוד אקטואליים בזמן הקרוב.

רשלנות קלה

טשטוש שמזכיר צלליות שקצת נמסו או מסקרה שנשרה מעט – זהו טרנד אופנתי למרות שאפשר להודות שהוא מזור מעט. יחד עם זה הטרנד החדש מסיר מליבנו דאגה לגבי איפור שלא ניראה מושלם בסיומו של יום עבודה. הזמנים בהם איפור היה חייב להיות ללא רבב נשארו מאחורינו. 

דירוג:
12345
קולות: 107
ספרו לחברים: