11/02/2013 11:170107

איזה יופי

 

טליה לוין

וגם הפעם במדור נעמיד על מדף הבדיקה שלנו שלושה מוצרים חדשים, וגם קריצה קטנה לדור הצעיר.

אנטי אייג`ינג

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

את המוצרים של AHAVA  כמעט ואין צורך להציג. מדובר באחת החברות האהובות עליי באופן אישי, ובכלל בכל מה שנוגע למוצרי טיפוח AHAVAזוכה לגלי הצלחה גדולים גם בשוק הבינלאומי. הפעם השיקו בחברה שני מוצרים חדשים מסדרת האנטי אייג`ינג. קרם הלחות שמכיל גם מסנני קרינה, נועד למנוע סימני גיל ראשונים כבר עם הופעתם. כמו כן הקרם כולל נוסחתהבהרההחדשניתVF Brightening Accelerator Complexהמשלבתויטמיניםעםתמציותבוטניותנדירותהמסייעתלעכבהיווצרותשלכהויותבעורומעניקהמראהעורבהיריותר.וכן פילינג בסדרה.

בפועל: מרקם העור אכן אחיד יותר ובהיר יותר לאחר שימוש לאורך זמן. אין קרם המעלים קמטים. וברגע שיוצאים מנקודת ההנחה הזו, ניתן ליהנות מהאפקט המקסימלי של המוצרים. הפילינג, כמו גם מסיכת הניקוי של החברה בה אני משתמשת בחמש השנים האחרונות, לוקחים בהליכה כל מסיכה\פילינג של חברה אחרת ללא כל ספק.

ציון:9.5

שיערך הארוך נערה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כשחברת טיפוח מוציאה ליין מוצרים חדש בתחום השיער, שוב נותר לי אלא לתהות מה כבר אפשר לחדש הפעם?. את המוצרים של cremaאני אוהבת בזכות הלחות הרבה שהפכה בשנים האחרונות לסימן ההיכר שלהם. נכון, אמנם לא מדובר בסדרת מוצרי יוקרה ואינם עומדים בקנה אחד עם המוצרים שאנחנו רוכשות במספרות, מצד שני, כשמתסכלים על מוצרים בטווח המחירים הנמוך ברשתות הפארמים, לcremaבהחלט יש עדיפות בכל הנוגע לאיכות ומחיר כאחד. סדרת המוצרים החדשה נקראת אלפא טאצ` והיא מבטיחה טיפול ספציפי ואפקטיבי לכל סוג שיער בנפרד. בשורה התחתונה: אם שיערך רגיל עד יבש ולא ניזוק במיוחד או שעבר טיפול כימי כמו החלקה, מה שדורש מוצרים משוכללים יותר, בהחלט שווה את המחיר.

ציון: 8

טיפשעשרה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אמנם כבר מזמן עברתי את גיל ההתבגרות, אבל עדיין בליבי ישנה פינה חמה לגיל המתוק והמזעזע הזה כאחד. כשהייתי נערה לא היו לי שלל אופציות לשופינג בהישג יד, וזה אולי אחד היתרונות של לגדול בעידן הקניונים והרשתות בימינו. חברת הטיפוח "סבון" הוציאה ליין מיוחד לבנות צעירות הנקרא girlfriendובו שלל קרמים,סבונים ומוצרים המתאימים לנערות צעירות כמובן בטווחי מחיר מתאימים לגיל. מועדון הלקוחות החדש מיועד לנערות עד גיל 17, והוא מעניק להן הנחות ומתנות ליום ההולדת. בשורה התחתונה: מצויין לכל אותן חבורות של בנות שמחפשות מתנת יום הולדת לחברה הטובה. סבון- הוא המקום עבורכן לבזבז ולהשאר עם עודף לגלידה.

ציון:8.5

 

דירוג:
12345
קולות: 107
ספרו לחברים: