12/08/2012 14:290108

שישה עלי כותרת של ההרזיה

 

דיאטנית שוודית אנה יוכנסון פיתחה דיאטה מהפכנית אשר מאפשרת להיפטר ממשקל עודף במהירות. שיטת התזונה שלה הינה שילוב של מספר מונו-דיאטות אך יחד עם זה אינה מזיקה כלל לבריאות.

שש מונו-דיאטות

הדיאטה החדשה זכתה לשם רומנטי "שישה עלי כותרת". הסיבה לכך שבמהלך שישה ימים עליכן לאכול כל יום מאכלים שונים: ביום הראשון – דגים, יום שני – ירקות, יום שלישי – עוף, יום רבעי – קטניות, יום חמישי – גבינה לבנה וביום השישי – פירות.

כך אתן בעצם אוכלות תזונה מפוצלת כאשר יום אחד מבוסס על חלבונים והבא אחריו על פחמימות. הדבר גורם להמרצה של חילוף החומרים והשומנים נשרפים בקלות ובמהירות.

Description: Depositphotos_1261014_XS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אתן כאילו עושות שש מונו-דיאטות בבת אחת, אבל כוון שכל אחת מהן נמשכת רק יום אחד הגוף לא מרגיש במחסור בחומרי תזונה כלשהם והדיאטה בכללותה מאוזנת למדיי.

 

 

חייבים לשמור על סדר

אנה יוכנסון עומדת על חשיבות השמירה על הסדר אותו היא מציעה. הימים של הדיאטה מסודרים כך כדי שתהליכי ההרזיה של הגוף יהיו מהירים ויעילים ולכן לא כדאי לשנות את סדר הימים. גם אם תחליפו יום פחמימות אחד באחר, זה כבר לא יהיה אותו דבר.

Description: Depositphotos_1823339_XS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כדי לא לשכוח את הסדר של הימים, הדיאטנית מציעה לרשום אותם על גבי עלי כותרת של פרח מנייר ולתלות אותו על המקרר. כשאתן מורידות כל יום עלה כותרת אחד תוכלו להיות גאות בעצמכן ולשמוח שאוטוטו הקילוגרמים המיותרים ייעלמו כלא היו.

הישארו רזות!

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה. 

דירוג:
12345
קולות: 108
ספרו לחברים: