25/08/2012 23:500123

עיסוי דבש: נלחמים בצלוליטיס

 

עיסוי נגד צלוליטיס אינו דבר נעים במיוחד, אך הוא הכרחי עבור כל אישה שרוצה ירכיים יפות ואלסטיות. דבש יכול מאוד ליעל את העיסוי, הרי לו, יותר מחומרים אחרים, יש תכונות נוגדות צלוליטיס. 

 

דבש הפלא

בנוסף לכך שעיסוי עם דבש דביק ישפר את זרימת הדם בשכבות תת עוריות, הוא גם "יתרום" חומרים פעילים אשר משפרים את מצב העור ומזרזים את חילוף החומרים. רק חשוב לזכור שעבור טיפול זה יתאים רק דבש טבעי לא מסוכר. יש להשתמש בכמות קטנה מאוד – עבור שני עכוזים יספיקו שתי כפיות קטנות.

 

טכניקת העיסוי

מאוד קל לבצע את העיסוי: יש לצקת קצת דבש על כפות הידיים ולהתחיל לתפוח על המקומות הבעייתיים. לאט לאט הדבש יעבור מכפות הידיים אל העור והידיים יתחילו להדבק לגוף ואז להתנתק ממנו בכוח. כאן בדיוק מתחילה ההשפעה נגד הצלוליטיס של העיסוי.

ככל שתעשו את העיסוי לאורך זמן , כך כפות הידיים ידבקו בעוצמה גדולה יותר ותצטרכו להפעיל יותר כוח כדי לנתק אותן. יתכן שזה יגרום לתחושות לא נעימות ואף מכאיבות, אבל מה לא נעשה למען היופי? אם על כפות ידיכן תופיע לפתע שכבה לבנה אל תיבהלו, זה רק שעווה. 

 

ירח דבש

הטיפול אמור להמשך כ-10 דקות, לאחר מכן ניתן לשטוף את הדבש עם המים ולמרוח קרם נגד צלוליטיס או קרם לחות רגיל. זכרו שהעיסוי בדבש היא פעולה אגרסיבית יחסית, לכן היא אינה מומלצת במקרה של הרחבת ורידים.

 

כדי ליהנות מהתוצאות יש לעשות סידרה של 15 טיפולים, יום כן יום לא. אחרי חודש תראו שלא רק נפטרתן מהצלוליטיס אלא הקטנתן בהרבה את היקף הירכיים ועורכם הפך לרך וקטיפתי.

היו יפות וחטובות!

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

צילום:shutterstock. com

דירוג:
12345
קולות: 123
ספרו לחברים: