30/07/2012 09:05184

דיאטת אבטיח – מתוק, עסיסי, טעים

 

אבטיח הוא פרי טעים ועסיסי, רובנו אוהבים אותו והוא מעניק קרירות נעימה בחום הקיצי הכבד. בנוסף הוא משביע מאוד, מסלק מהגוף את כל הרעלים וזה אומר שאין דיאטה יותר טובה לקיץ מדיאטת אבטיח.

אבטיח – טעים ובריא

למרות המתיקות שלו, כמות הקלוריות באבטיח מאוד נמוכה – סביב 30 קלוריות למאה גרם, הרי 90% מההרכב של אבטיח זה מים. יחד עם זה הוא משביע מאוד לאורך זמן ולכן זו דיאטה שקל להקפיד בה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אבטיח עשיר מאוד בתאית שהיא בעלת השפעה חיובית על מערכת העיכול וגם מסלקת מהגוף נוזלים מיותרים ובכך מקטינה את הבצקות. כל זה ביחד גורם לסילוק רעלים מהגוף. משמעות הדבר שאחרי דיאטת אבטיח תרגישו קלילות ואנרגטיות יותר והעור שלכן ייראה בריא יותר.

אבטיח גם מעשיר את הגוף בוויטמינים ורכיבים טובים אחרים כמו אשלגן, מגנזיום, ויטמינים  A, B,C    ו – PPוגם בנוגד חומצה ליפוקן שמונע סרטן. דיאטת אבטיח טובה גם למי שסובל מיתר לחץ דם, בעיות בזרימת הדם, נפריטיס, מחלות כבד ודרכי מרה.

דיאטת אבטיח

זוהי דיאטה שקלה יחסית לביצוע. אתן צריכות לאכול 5-6 פעמים ביום ולחשב את כמות האבטיח לפי 1 ק"ג של אבטיח ל – 10 ק"ג של משקל שלכן. את הדיאטה הזו ניתן לעשות במשך לא יותר מ – 5 ימים, כאשר בזמן הזה תוכלו להוריד קרוב ל – 3 קילו.

כמובן עדיף לא לעשות דיאטות לא מאוזנות שכאלו אלא פשוט לעשות לעצמכן "תפריט אבטיחים", כלומר לתת עדיפות לחלבונים וירקות ולוותר על ממתקים ושומנים. כל ארוחה צריכה להסתיים באכילה של אבטיח וסך הכל עליכן לאכול כ- 2 ק"ג אבטיח ביום.

אסור בשום פנים ואופן לשתות אלכוהול: השילוב שלו עם אבטיח יכול לגרום לקלקול קיבה קשה. מומלץ גם להקטין עד כמה שאפשר שימוש במלח, כדי שהנוזלים ייצאו מהגוף במהירות רבה יותר.

אפשר לשמור על "תפריט אבטיח" במשך 10 ימים ולחזור על כך אחרי חודש. תוך זמן קצר תוכלו להפטר מ – 6 קילו וזאת הסיבה לאכול טעים ולרזות בכיף!

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 84
ספרו לחברים:
אחד שמבין30, July, 2012

בוולשיייט אתם מפגרים ברמות ואתם יכולים להרוס חיים לאנשים!!!