22/07/2012 23:310132

דיאטות – חיסון נגד השמנה

 

עד כה תרופות להרזייה גרמו לגל ביקורת מצד אנשי רפואה, כוון שלרוב הן אינן אפקטיביותאך עם הרבה תופעות לוואי. אבל עכשיו חוקרים אמריקאים יצרו תכשיר חדש בתכלית – חיסון נגד השמנה המגרה את מערכת החיסון.

אופן הפעולה של החיסון פשוט יחסית: גירוי של מערכת החיסון גורם לכך שהיא מתחילה לתקוף את ההורמונים המאטים את חילוף החומרים. התרופה החדשה זכתה לשם  “Flab Jab”  ("מכה לשרירים נבולים") והיא עתידה להיות מהפכה אמיתית בתחום ההרזייה.

shutterstock_35248072

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

החיסון כבר נוסה על עכברים: עכברים אשר קיבלו מזון עם אחוזי שומן גבוהים איבדו 10% ממשקלם תוך 4 ימים. בהמשך החוקרים מתכוונים לנסות את התכשיר החדש על כלבים וחזירים ורק אחר כך להתיר את השימוש בבני אדם.

"הטיפול בהשמנה בעזרת החיסון אפשרי בהחלט ונשאף לכך במלוא כוחותינו", - כך מבטיח ראש הצוות החוקר קיט חפר. ובאמת זה יכול להיות נהדר – לעשות את החיסון נגד השמנה ולא לחשוב יותר על דיאטות מתישות.

shutterstock_95267005

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כמובן שהתרופה הזו לא מונעת את ההכרח לאכול אוכל בריא. הרי גם בלי השמנת יתר אנו חייבים לשמור על הבריאות הכללית שלנו. אבל יחד עם זאת התכשיר הזה יכול מאוד לעזור לאנשים הסובלים מהשמנת יתר שמשקלם גבוה בהרבה מהנורמה.

 

מפורסם באתר   Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 132
ספרו לחברים: