10/12/2012 14:29086

דיאטה לפי גלגל המזלות

 

למרות שאסטרולוגיה אינה מוכרת כמדע אלו שמתעניינים בה חושבים שלמזל ישנה השפעה גדולה מאוד על האדם ושבעזרת גלגל המזלות ניתן אפילו להתאים דיאטה יעילה יותר.

לכן אם אתם צריכים לשפר את בריאותכם או לרדת במשקל כדאי לעשות זאת בהתאם לחודש בו נולדתם. כך הדיאטה תהיה יעילה ביותר ובריאה עבורכם. חוץ מזה ידע בבישול לפי המזלות יעזור לכם להפתיע את האורחים ולבשל להם את "מנת המזל".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תזונה לטלה

בני מזל זה סובלים לעתים קרובות מדיכאונות, הם אינם יציבים רגשית ולפעמים שותים הרבה משקאות חריפים. עבור בני מזל זה חשוב כמה שיותר להימנע משתיית אלכוהול, לאכול כמות מספקת של פירות וירקות עם שמן צמחי או מיץ לימון.

כדאי להם מאוד לצרוך מזונות העשירים בברזל ובאשלגן. רצוי לכלול בתפריט היומי כרוב, חסה, תרד, ירק, פטרוזיליה, אגוזים, תפו"א ובננות.

דיאטה עבור שור

בני מזל שור נוטים להשמנה ויש להם מקומות חלשים באזור הצוואר והגרון. הם איטיים ורצוי מאוד לשלב את הדיאטה שלהם עם פעילות גופנית וספורט. יש להם תשוקה גדולה למתוק ולמאפים, למאכלים מעושנים ושומניים ואלו דווקא המזונות שכדאי מאוד להימנע מהם כמה שיותר.

אכלו יותר ירקות ותנו העדיפות לבשר עוף על פני סוגי בשר אחרים. כדאי לכם מאוד לאכול מרקים על בסיס דגים ומאכלי דגים שונים. רצוי לכלול פירות יער ופירות לא מתוקים בתפריט היומי שלכם. דרך אגב בני מזל שור רבים רגישים למוצרי חלב.

תזונה לתאומים

לבני מזל זה יש מערכת עצבים חלשה. לכן התפריט שלהם צריך לכלול מזונות עשירים בוויטמין B , קטניות, לחם כהה, בשר וירקות ירוקים. תאומים נוטים גם לאלרגיות שונות ולכן צריך להתאים להם דיאטה היפואלרגנית ללא פירות ים, שוקולד ופירות הדר.

בני מזל זה חייבים לצרוך הרבה זרחן וסידן, אותם הם יכולים למצוא בשיבולת שועל, פיטריות ומנות דגים. כדאי להרחיב את התפריט ע"י סלטים ומנות ראשונות עשויות מירקות.

מה סרטנים אוכלים?

לבני מזל זה יש קיבה רגישה, נטייה למחלות ריאה ובצקות והם גם לא ממש אוהבים ספורט. סרטנים אוהבים ארוחות גדולות, לא מסרבים למתוקים ועקב כך סובלים לעתים קרובות ממשקל עודף. הצעד הראשון והמשמעותי עבורם הוא ירידה בכמות האוכל והגברה של פעילות גופנית.

הם חייבים לוותר על מזונות מימיים המגבירים את הבצקות וכמו כן להקטין את הכמות של סוכר וקורנפלור. הדיאטה שתתאים להם היא דיאטה דלת פחמימות או דיאטות עשירות בחלבון. כדאי להם מאוד לאכול דגים, עוף, אגוזים, פירות ים וכרוב ים. הם גם יכולים ליהנות מפירות לא מתוקים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דיאטה לבני מזל אריה

לעתים קרובות בני מזל זה סובלים ממחלות לב ובעיות גב שנובעות לפעמים מפציעות ספורטיביות בעבר. הם אוהבים לאכול ולשתות, אבל בדרך כלל יודעים לשמור על גבולות הטעם הטוב ולא סובלים ממשקל עודף.

מבחינת התזונה כדאי להם להתמקד במזונות שנותנים הזרמה מהירה של כוח ומסייעים לפיתוח של מסת השריר. אלו הם מזונות עשירים בחלבון, בייחוד בשר, דגים מבושלים וביצים, מוצרי חלב ופירות שמאזנים את פעילות מערכת העיכול – תפוחי עץ, שזיפים, ענבים ותאנים.

פרט לכך הם חייבים לצרוך רמת מגנזיום מספקת, כלומר לאכול כרוב, פטרוזיליה, צנון ומלפפונים. כדאי מאוד לשלב את המזונות האלו עם בשר.

 

בזמן הקרוב תקראו במגזין  Fn1  המשך לגבי דיאטות לפי גלגל המזלות.

דירוג:
12345
קולות: 86
ספרו לחברים: