חדשות יופי

בראש השנה נקנה מתנה

החג מתקרב בצעדי ענק, ולכן כדי שלא תופתעו ברגע האחרון (ורק מכיוון שכולם עסוקים גם בחזרה לבית הספר, לצד טקס רכישת המתנות), החלטתי לרכז עבורכם מספר מבצעי קוסמטיקה מומלצים של מוצרים שעברו תחת זכוכית המגדלת שלנו כאן, בעין הביקורת.
אז מה שווה?

מדור היופי: חנל`ה וקופסת החג

אוגוסט השנה הוא כמו ספטמבר בשנים כתיקונן, אולי מכיוון שאין לנו כמעט זמן לנשום מרגע תחילתה של שנת הלימודים ועד ערב ראש השנה. את הקניות לסל בית הספר אנחנו מערבבים השנה יחד עם קניות לחג, ומתנות עבור יקירנו והנה שוב כבכל שנה, אין לנו שמץ של מושג מה לרכוש.

עיפרון מבית לוריאל - שובו של העיפרון

חידושים אמיתיים בתחום האיפור כמעט ואין. הרי כמה כבר אפשר להמציא מחדש בכל עונה ועונה. אלא שבחברת לוריאל אוהבים לרענן לנו את תיק האיפור גם אם אין איזה שהוא חידוש היסטרי. אני בדרך כלל מחבבת את מוצרי החברה, אלא שלגבי המוצר הבא עדיין דעותיי חלוקות.

פנים וגוף

מדור היופי: מאירי עיניים

נתחיל בוידוי אני לא יודעת למרוח אייליינר, מעולם לא ידעתי ולכן הייתי מאוד סקפטית כשחברה טובה אמרה לי שהטוש ליינר החדש של life הוא זה שיפתור לי את הבעיה. האמת, היא צדקה.

עיפרון מבית לוריאל, שובו של העיפרון

חידושים אמיתיים בתחום האיפור כמעט ואין. הרי כמה כבר אפשר להמציא מחדש בכל עונה ועונה. אלא שבחברת לוריאל אוהבים לרענן לנו את תיק האיפור גם אם אין איזה שהוא חידוש היסטרי. אני בדרך כלל מחבבת את מוצרי החברה, אלא שלגבי המוצר הבא עדיין דעותיי חלוקות.

מוצרי טיפוח לעור רגיש לקיץ - ספונטנית ורגישה

נהוג לחשוב שרגישות יתר של העור מתחילה בעיקר בימי החורף, אך מסתבר שגם בקיץ עורנו רגיש במיוחד וזקוק במיוחד בשל החשיפה המוגברת לשמש לטיפול ראוי.

טיפוח השיער

מדור היופי: שובו של הקרטין

לפני מספר שבועות סיפרתי לכם על סדרת מוצרים חדשה לשיער מבית נובו קרטין, אשר מיועדת במיוחד לכל מי שאוהבת להחליק את שיערה, בין אם בהחלקה יפנית או כימית כלשהיא, או בין היא כמוני, מכורה באופן אובססיבי למחליק הקרמי.

שיערך החלק נערה

אני אוהבת מוצרים לשיער שלא דורשים התעסקות מיותרת. קונדישינר ללא שטיפה למשל זו המצאה גאונית בעיני מכיוון שהיא מאפשרת שימוש קל בכל זמן נתון כשהשיער יבש.

טוני וגיא ולייבל הקסמים

כל מי שהיה אי פעם בלונדון לא יכול היה לפספס את toni and guy רשת המספרות הכי לוהטת באנגליה, שהביאה לעולם את המותג label m שמצליח לעשות בית ספר למותגי שיער אחרים בינלאומיים.

בגוף בריא

תזונה לפי פנג שואי

הגוף שלנו זקוק ליחס חם ומפנק. התורה העתיקה הסינית פנג שואי לקחה בחשבון לא רק את ההרמוניה של החלל בו אנו חיים אלא גם את זו של הגוף שלנו. אם נקפיד על עצות של פנג שואי אנו לא רק נשמור על הבריאות שלנו אלא גם נרגיש הרבה יותר מאושרים.

grazing זה לא דיאטה, זה אורח חיים

בזמן אחרון, הדיאטה הזו, שלא דורשת מאנשים להרעיב את עצמם או לאכול כמויות מזעריות של אוכל הופכת להיות יותר ויותר פופולארית. העיקרון הוא לא לאפשר לגוף לחוש רעב ולאכול לעתים תכופות ככל האפשר.

דיאטות – שיטות הרזיה מעניינות

לפי מה שכתוב בעיתון "Daily Mail" , שמצטט את אחד הדיאטנים האמריקאים, שמפניה יכולה לעזור לנו להפטר מקילוגרמים מיותרים. אז איך נוכל להגיע לגוף חטוב בזכות המשקה החגיגי המסורתי?

ספורט ופיטנס

ספורט לאנשים בעל מזג כולרי, מלנכולי, סנגוויני ופלגמטי

כדי שהאימונים יהיו יעילים לא רק מבחינת חיזוק שרירים אלא גם מבחינת התפתחות אישית חשוב מאוד לבחור את סוג האימון המתאים סוג המזג.

ספורט ופיטנס – שלושת התרגילים הטובים ביותר

אם אתן רוצות להיראות מפתות, חטובות ויפות יותר – החזיקו גב זקוף! להגיע ליציבה טובה ונכונה לא קשה במיוחד. מספיק שתעשו שלושה תרגילים פשוטים שהם הטובים ביותר ליציבה נכונה.

רובוט כפרטנר לריצת בוקר

אתם רוצים שיהיה לכם פרטנר לריצה שתמיד מוכן להצטרף אליכם? מישהו שיסכים לרוץ איתכם בחום ובקור, בגשם וברוח? מדענים אוסטרלים הצליחו ליצור אותו! קבלו במחיאות כפיים רובוט מיוחד לריצות.

חיים בריא

שמונה פעולות פשוטות שיעזרו לכם לעבוד ללא לחצים

התמודדות יומיומית עם בעיות ושעות רבות מול מחשב יכולות לגרום לעייפות יתר, מתח רב ואפטיה. קוד לבוש מוקפד ויום עבודה עמוס רק מחמירים את התמונה. אז מה אפשר לעשות אם אין זמן להרפיה ואי אפשר לצאת לטיול או לארוחת צהריים בשעה שהגוף זקוק לכך?

ארומדיאטה של הירש – הריחות עוזרים לרזות

הרוב המכריע של נשים שבודקות דיאטות למיניהן, בסופו של דבר לא אוזרות אומץ כדי לנסות אותן באמת.

דיאטת בזק – לרדת שתי מידות בשבעה ימים

רוב נשים שואפות להוריד את הקילוגרמים המיותרים לקראת הקיץ אבל גם החורף המתקרב במהרה דורש לא פחות תשומת לב.