08/02/2012 11:29191

תלבשי הדפס פנים ותהיי בעניינים!

 

כבר דיברנו על כך שבעזרת הדפסים אפשר לבטא כל רעיון מקורי וכל פנטזיה פרועה. הדפסי פנים, שמבטיחים להיות הטרנד הלוהט  של העונה הקרובה,  יכבשו את לבבות הנשים בזכות המיוחדות והיופי שלהם.

המותגים שכבר השיקו קולקציות חדשות ומדהימות הכוללות פרטים עם פנים מודפסות הם: Iceberg, Jean Charles de Castelbajac, Jil Sander, Meadham Kirchhoff  ורבים אחרים.

הפנים המודפסות לא חייבות להיות מצולמות. זה בהחלט יכול להיות ציור של פנים נאות עם לחיים סמוקות וחיוך כובש, שיגרום גם לכן לחייך בנחת. רק תקפידו שההדפס עצמו יהיה גדול, כך שלא רק אתן, אלא גם עוברי אורך יכלו ליהנות מההדפס האופנתי.   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

פריטים עם הדפסים של פנים נשיות המאופרות ועליזות, שהיו בעבר נחלתם של נערות צעירות יתאימו בעונה הקרובה גם לנשים בוגרות חובבות אופנה וטרנדים חדשים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כולכן יודעות שסלבדור דאלי התפרסם בזמנו בזכות יצירותיו האבסטרקטיות. אז תדעו לכן שציורי פנים אבסטרקטים יכולים לככב לא רק במוזיאונים אלא גם על בגדיכן בצורת הדפס אופנתי. למה שלא תרכשו פריט לבוש עם הדפס פנים עם אוזן כחולה או עיין על המצח?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הפתגם העתיק אומר שעיניים הן הראי של הנשמה. לכן הגיע הזמן לרכוש חולצה עם עיניים מודפסות שישקפו את הנשמה האופנתית שלכן.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הערת האתר Fn1: שימו לב שכל הדגמים שראיתן כאן בתמונות נלקחו מקולקציות שונות. זוהי עוד הוכחה שהטרנד החדש כבש במהרה מותגים רבים. אז אולי זה הזמן לפנות מקום בארון לפנים חדשות ואפנתיות?

דירוג:
12345
קולות: 91
ספרו לחברים:
z fashion08, February, 2012

מאוד אופנתי.............ומעניין