11/01/2012 13:400105

תינוק מעוצב

 

אם חשבתם שרק לכם מגיע חדר מעוצב, חישבו מה התינוק היה אומר על כך לו רק היה יכול לדבר. חדרי תינוקות מעוצבים- הדור הבא.

מאת: שני תבל

זהו. עברו תשעה חודשים, וחייכם עומדים להשתנות מן הקצה אל הקצה. אחרי שעברתם את תקופת ההיריון הקשה, במשך תשעה חודשים ארוכים בהם בת הזוג נאלצה להסתובב עם בטן עגלגלה וגדולה, ובן הזוג נאלץ להיות שם ולתמוך בכל רגע אפשרי, הגעתם לבית החולים וללדת את התינוק החדש בהצלחה. אם חשבתם שהעסק נגמר דעו כי הוא רק התחיל.

אם הייתם הורים חכמים, מספר חודשים קודם ללידה הסתובבתם בחנויות של חדרי תינוקות ומצאתם את החדר האידיאלי בשבילכם וכמובן בשביל תינוקכם. האופציות רבות ומגוונות, וכאשר אומרים חדרי תינוקות, מתכוונים לאילו מוצרי תינוקות תשימו בחדר, לסוג העיצוב, לבדים, לרהיטים וליתר התנאים הכה חשובים לתינוקכם. חישבו היטב על בחירת העריסה, על גודלה, סוגה, אם יש מנגנונים מיוחדים או לא. איפה למקם אותה בחדר, האם החדר מואר מספיק, האם יש בו מערכת מיזוג אוויר שתשמור על הטמפרטורה המתאימה, האם יש בו מספיק מקום לכל מוצרי התינוקות, האם החדר בטיחותי, צבוע בצבעים נעימים וכדומה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חשוב לבחור את הצעצועים הטובים ביותר לתינוקכם. מפתחי משחקים עובדים כל הזמן מתוך מטרה לייצר את המשחקים והצעצועים שיהיו הכי פופולאריים והכי ימכרו בעונה הבאה. כל אם חדשה מכירה את כל סוגי המשחקים והצעצועים שקיימים בשוק והמגוון הוא אכן רחב מאוד. ישנם פאזלים, בובות, מובילים, מכוניות, רכבות משחקי קופסה וכמובן גם כל מיני משחקי מחשב, שלטים לטלוויזיה, חוברות צביעה, ספרים מצוירים ועוד כל מיני צעצועים מיוחדים, שהמוחות המבריקים של הממציאים הוציאו לאור העולם. חנויות צעצועים לילדים אלו באמת מקומות אינסופיים ויש ללכת מראש להולדת התינוק כדי להביא לו את המשחקים שלדעתכם הוא הכי יאהב. כמובן שתצפו לקבל גם מתנות מחברים, אך יש לדאוג להיות מוכן מבעוד מועד.

 

 

 

 

 

 

 

 

אם אתם לקראת הלידה ועוד לא ראיתם סוגים שונים של חדרי תינוקות, כדאי שתבדקו מה הולך היום בשוק, איפה אתם יכולים לקנות את המוצרים הכי מתאימים ואיפה תוכלו להכין את החדר המושלם עבור תינוקכם. משום שזהו עולם אינסופי, כדאי להתכונן לכך כמה שיותר מראש. מרגע שיגיע אליכם התינוק הביתה, תהיו מחויבים לטפל בו ולא יהיה לכם פנאי להתעסק עם סידורים הילד החדש הולך להשתלט על כל עולמכם. עיצוב עולמו של הילד העתיד לבוא, היא הדרך החסכונית, היעילה והחכמה ביותר להקים משפחה. 

דירוג:
12345
קולות: 105
ספרו לחברים: