02/09/2012 10:06072

קולקציה חדשה 2012-2013 מבית Chanel : ממלכה של מלכת השלג

 

הקולקציה החדשה מבית  Chanel, פרי ידיו של קרל לגרפלד הינה מהודרת ומדהימה להפליא. לגרפלד, כהרגלו, הפך את תצוגת הקולקציה לשואו יוצא דופן – על המסלול המעוטר בקרחונים צעדו מלכות שלג אמיתיות. 

בקולקציית סתיו-חורף 2012-2013 המעצב שילב בין בדי הטוויד האופייניים לבין בדים ומרקמים אחרים. הצבע אפור כהה הדומיננטי "נמהל" בצבעי זית וכתום הססגוניים.

הגזרות הפשוטות והחופשיות של החליפות מודגשות ע"י רב שכבתיות אופנתית. בסתיו הקרוב  Chanel  מציע לכן ללבוש מכנסיים צרים יחד עם חצאית ולשלב אותם עם חולצות מכופתרות וז`קטים.

חובבות הסריגים שביניכן יוכלו למצוא מגוון של דגמים מעניינים: הסריגים הגדולים בסגול, ירוק כהה, בורדו ואפור ידגישו את הגזרה השברירית ויסתירו את חסרונותיה במידה וקיימים.

תוכלו למצוא בקולקציה שמלות אווריריות מבדים קלים חצי שקופים, חולצות משי מכופתרות ושרוואלים מתחרה. תיהנו גם ממבחר של בדים מבריקים ההולמים כל כך את מלכת השלג.

חובבות קלאסיקה וודאי ישמחו לגלות מבחר של חליפות מצמר דק  מבית   Chanel  וכמו כן מעילים בגזרות מורכבות שנראים כל כך מרשים על מסלול התצוגה. את המראה המדהים תוכלו להשלים ע"י נעליים עם עקבי "קרח" שקופים, צמידים מסיביים, תיקים מיוחדים עם רקמה ומחרוזת עתידנית.

 

תיהנו מהחורף יחד עם   Chanel!

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 72
ספרו לחברים: