20/09/2012 09:47072

קולקציה חדשה של Moschino: רטרו צבאי

 

המותג Moschino  התאפיין מאז ומתמיד בדגמים מיוחדים, ונשים רבות נהנות מדגמים אקסקלוסיביים המתאימים לא רק ליום יום אלא גם לבילוי ויציאות. גם השנה נשאר המותג נאמן לעצמו: קולקציית סתיו – חורף 2013-2012 של  Moschino מציאה לנשים ביגוד מעניין ואופנתי.

האמת היא שדעותיהם של מבקרי האופנה על הקולקציה החדשה של המותג היו חלוקות למדיי: יש כאלו שטענו שהדוגמניות נראו כמו לוחמות שוורים או רוכבות על סוסים ויש כאלו שהשוו אותן לנשות צבא. למעשה כל האלמנטים הללו הם אכן חלק בלתי נפרד מקולקציית סתיו – חורף 2013\2012.

בקולקציה החדשה ניתן למצוא מעילי עור, ז`קטים ומעילים עם מותן גבוה, שמלות מעניינות, חצאיות טרפז, טייצים צבעוניים וחד גוניים, חצאיות קצרות עם קפלים ושמלות בגרזה חופשית.

מבחר הצבעים של  Moschinoמתאפיין בגוונים ססגוניים ונקיים: שחור, אדום, לבן וקצת ורוד. פסים בשחור לבן ומשבצות אופייניים גם הם לקולקציה החדשה. ריבוי של ציפוי זהוב, כפתורים, כותפות וגזרת כתפיים ישרה, שרשראות זהב וצמידי עור, משקפי שמש גדולים וכובעים פזרניים – כל אלו יעזרו לכן ליצור תדמית אופנתית ובלתי נשכחת.

בעצם אפשר להגדיר את הקולקציה החדשה של  Moschinoכקולקציה בסגנון רטרו צבאי: המדים של צבא קונפדרציה בתקופת מלחמת האזרחים בארה"ב מזכירים מאוד את הפריטים הללו.

כמובן שלא כדאי להגזים ולמלא את המלתחה רק עם פריטים של הקולקציה כדי שלא תיראו כמו חיילות מהתקופה הקודמת, אבל פריט אחד או שניים יכולים בהחלט לשדרג את הופעתכן ולעזור לכן ליצור תדמית בלתי נשכחת!

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 72
ספרו לחברים: