30/07/2012 21:59194

מכנסי גליפה – טרנד אופנתי של 2012-2013

 

מכנסי גליפה כבר מזמן נכנסו לחיינו, הפופולאריות שלהם לא משתנה עם הזמן וגם השנה ניתן לראות אותם בקולקציות של מעצבים מפורסמים.  Rebecca Taylor, Nina Ricci Alexander McQueen  ומותגים רבים אחרים ממשיכים להפגין אהבה כלפי מכנסיים אלו.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מכנסי גליפה הינם פריט חובה בכל מלתחה אופנתית. הם מסוגלים לא רק להדגיש את המיוחדות שלכן אלא גם להסתיר את חסרונות גופכן – מכנסיים אלו מתאימים באופן מושלם לבחורות עם מבנה אגן צר. הם מטשטשים את המעבר בין ירכיים מלאות לרגליים רזות ומדגישים את החיטוב של המותניים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

השנה דגמים מיוחדים יהיו פופולאריים במיוחד. מכנסי גליפה עם הצרות באזור הקרסול נראים חופשיים יחסית ואילו הדגמים עם הצרות בירכיים יתאימו לתדמית אמיצה יותר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מכנסיים עסקיים אלגנטיים, מכנסי משי מהודרים, מכנסי ספורט מלאיי אנרגיה או מכנסי ג`ינס – כל בחורה תוכל לבחור לעצמה מכנס גליפה לפי טעמה האישי. מבחינת הצבעים העדיפות ניתנת לצבעים מאופקים יותר על מנת למנוע פזרנות יתר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כאשר אתן בוחרות בגדים ונעליים שישתלבו עם מכנסי גליפה זכרו שבשום פנים ואופן אין לבחור חלק עליון בעל נפח. הנעליים המתאימות ביותר הן נעליים עם עקב גבוה, למרות שגם נעלי בובה או נעלי ספורט (שיתאימו לדגמי ג`ינס וספורט) יכולים בהחלט לשרת את המטרה. במקרה כזה נעליים ללא עקב יתאימו רק לבחורות גבוהות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בקיצור, אם בא לכן לרענן את התדמית שלכן תזכרו שמכנסי גליפה הם  "must have" אמיתי של העונה. היו מסוגננות ונפלאות!

 

רוצים לקבל מידע נוסף על הגליפות? תלחצו כאן!

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 94
ספרו לחברים:
מירי05, August, 2012

עוד מכנס שצריך לקנות דחוף!!!