02/08/2012 09:38

מכנסיים מקוצרים – הטרנד הלוהט

 

מכנס מקוצר הוא הטרנד האופנתי של עונת סתיו – חורף הקרובה. סגנון, פזרנות, רומנטיות ומיוחדות – זו התדמית שיעניק לכן הפריט החדש הן בחליפה עסקית והן בביגוד היומיומי.

מכנס צר ומקוצר מדגיש באופן נפלא את הרגליים הארוכות ואת הגוף החטוב. כמו שניתן לראות בקולקציה של  Yves Saint Laurent  ו -  Valentinoהקיפול האמצעי מעניק למכנס מראה רציני והגוון שחור – לבן והגזרה הקלאסית הופכים את המכנס למושלם עבור משרד או פגישה עסקית.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גם מכנס ישר ומקוצר מתאים מאוד למלתחה עסקית ומשתלב נהדר עם חולצות מכופתרות, ז`קטים או סריגים. דגמים מהסוג הזה ניתן לראות בקולקציות סתיו – חורף 2013\2012 של 

Christian Dior, Carolina Herrera  ורבים אחרים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

המותג  Prada  לעומת זאת, מציע לנשים אופנתיות מכנסיים מקוצרים בצבעים זוהרים. בשילוב עם ז`קטים אלגנטיים הם נראים פשוט מדהים.

shutterstock_96255728

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גם טייצים מקוצרים יהיו מאוד אופנתיים השנה – צבעים מבריקים והדפסים גיאומטריים של Just Cavalli  ו -  Sara Coleman  נראים פשוט נהדר.

shutterstock_94370665

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

רעיון עיצוב חדשני הוא השילוב של מכנס מקוצר עם חצאית חד גונית מאותו בד כמו של Chanel  או עם חצאית בצבע אחר ומבד אחר כמו של   Marc Jacobs  ו -  Y-3  .

shutterstock_94127179

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מכנסיים כאלו, אגב, מתאימים לא רק לבחורות גבוהות. בשילוב עם נעלי עקב בצבע דומה המכנסיים המקוצרים ייראו נפלא גם על בחורות נמוכות.

הישארו מסוגננות ונפלאות!

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.