09/01/2012 13:08182

והרי התוצאות לאופנת השנה החדשה

 

עם בוא השנה החדשה אני מקדמת בברכה החלטות קרדינאליות חדשות.

מאת: נעם מרציאנו

שנה חדשה משמע החלטות חדשות. בוא נניח בצד את ההחלטות הקלישאתיות שכולנו מכירות כמו "השנה אני אעשה יותר ספורט". "השנה אני אקפיד על הדיאטה שלי", "השנה אעשיר את הידע האינטלקטואלי שלי " ואפשר למלא עוד דף שלם בבחירות מפוקפקות כאלו. על אף שאין לזלזל ברשימה הקונבנציונאלית, את ההחלטות לשנה החדשה שלי אני רוצה לקבל לגבי מנהגי אופנה כאלו ואחרים. היות ואין זמן יותר מוצלח לקבל החלטות חדשות מאשר תחילתה של שנה אזרחית חדשה, אז כמנהג הגויים הנה תוצאות האופנה שלי לשנה החדשה:

#1. להפסיק להיות קורבן אופנה. אני אוהבת להיות עדכנית, אני אוהבת לדעת על מה כולם הולכים לדבר בעונה הקרובה אבל אני לא אוהבת את מראה הטרנדים הכאוטי שניתן לראות אצל לא מעט בלוגריות אופנה. בשנה הזאת אני אנסה להתחיל להשקיע בפריטים יותר קלאסיים שיהיו שימושיים לתקופה ארוכה יותר מחודש וחצי. אולי זה יאפשר לי להשקיע בהם קצת יותר כסף מבדרך כלל.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#2 להתחיל לקנות אופנה ישראלית. מי שעוקבת אחרי תעשיית האופנה המקומית בוודאי מכירה את הקשיים האין סופיים איתם מתמודדים המעצבים בארץ. שוק מקומי דל בחומריי ייצור, עלויות ייצור גבוהות, שיטת הפצה המבוססת על קונסיגנציה, רשתות אופנה גדולות המאיימות לקבור את כולם ועוד. ועל כן בשנה הזאת אני אחקור ואקנה את מרכולתם של היוצרים הישראלים המופלאים שגודשים את שוק האופנה המקומי. גם אם עלויות הבגדים לצרכן אינן זולות, ההשקעה בבגדים אלו הינה כדאית והתמורה בידיעה שיש פעילות אופנתית ענפה בארץ שווה את זה.

#3.להשקיע באקססוריז מוצלחים- אני בחורה שמוצאת נחמה במוכר ובידוע. יש לי תכשיטים קבועים שאני לא מורידה (זהב של סבתות), יש לי שני תיקי יום מוצלחים ביותר ובניהם אני מחליפה ומספר מטפחות מנצחות (שקיבלתי מסבתא). לצאת ממעגל השגרה הזה אינו דבר של מה בכך עבורי. ועל כן בשנה שתבוא עלינו לטובה, אנסה לרכוש יותר תכשיטים שיכולים להרשות לעצמם להיות זרוקים במגירה, אגדיל את אוסף המטפחות שלי ואצטייד בעוד שני תיקי יום לפחות, כאלו בעלי צבעים שובבים. הכול בשביל להכניס קצת צבע לחיים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#4. למצוא עבודה רווחית שתכלכל את כל רשימת ההחלטות שקיבלתי.

דירוג:
12345
קולות: 82
ספרו לחברים:
מירי10, ינואר, 2012

בא לי לעשות שופינג