21/11/2012 12:351117

הטרנדים האופנתיים שהגיע הזמן להלחם בהם

 

ישנן מגמות אופנה שחייהן היו אמורים להיות קצרים כמו חייו של פרפר לילה, אבל מסיבות לא ברורות הן נשארות איתנו עונה או אפילו יותר. לחלק ממגמות האופנה האלו נרצה להגיד שלום ולא להתראות כבר עכשיו.

בקיץ שעבר המעצבים המליצו לנו ללכת עם ג`ינסים צבעוניים, לשלב שני סוגים של הדפסים בסט בגדים אחד, להעדיף נעליים נמוכות על פני מגפיים ולשלב הרבה צבעי נאון הן בבגדים והן בצבעי שיער. זה היה בהחלט מאתגר ומעניין אבל השאלה שנשאלת האם אנו רוצים להמשיך ככה עוד עונה אחת?

תיקי ניאון

הם היו בגדר חובה אופנתית בקיץ שעבר, אבל הקיץ חלף ואופנת ניאון יחד איתו. מה לגבי צבעי בסיס שאנו רגילים אליהם?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נעלי פלטפורמה עם שרוכים

ניראה שהמעצבים שכחו שקיימים בטבע גם דגמים אחרים של נעליים. אולי הגיע הזמן לקצת גיוון?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

פסים צבעוניים בשיער

לעשות פסים ורודים, תכלת או סגולים היה רעיון מהפכני בשנת 2010, מקורי ב – 2011 ותופעה רגילה ב – 2012. אבל בשנת 2013 כבר בא לנו משהו חדש.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

צעיף נטול קצוות

הגיע הזמן להלחם על זכות הצעיפים לקצוות. אפשר לעשות איתם הרבה יותר דברים מעניינים מאשר עם צעיפים "אינסופיים".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לק פלסטיק

קשה להדביק את הלק על הציפורניים ועוד יותר קשה להוריד אותו. מניקור פלסטיק וצבעיים ססגוניים מדיי נראים מגוחך על בחורות בוגרות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שמלות שקפות

כן, כן, אנו מודעים לכך ששנות ה – 90 חזרו לאופנה וזאת הסיבה ללבוש שמלה שקופה מעל  בגד גוף. אבל עכשיו שוב בא לנו ללבוש שמלה או חצאית רגילות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נעליים עם עקב אקזוטי

ניסיון טוב, מעצבים יקרים! אבל לנו, בנות תמותה רגילות, זה לא ממש מתאים: קשה לנהוג עם הנעליים האלו ואפשר למעוד באוטובוס בקלות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לסגור את כל הכפתורים

חולצה שסגורה ממש עד לצווארון לא נראית יותר מסוגננת אלא עושה רושם שמרני וקפדני מדיי.

אודם כתום

בקיץ המעצבים כמעט הצליחו לשכנע אותנו שזה ממש מדליק. אבל ככל שהחורף קרב כך יותר ברור לנו שצבעים טבעיים רכים יותר ולכן גם עדיפים יותר. אז מה לגבי צבע אלמוג?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מסתבר שלהיפרד מהאופנה זו גם אומנות שלמה.

דירוג:
12345
קולות: 117
ספרו לחברים:
רותי וייס22, נובמבר, 2012

אני בעניין שלאופנה יש הרבה פנים ומי שקובע את האופנה אלה הם המעצבים והאנשים עצמם עם השפעות סביבתיו ת כאלה ואחרות...ולגבי הצבע בכלל וצבע האלמוג כפי שהוזכר קודם .... אני בעניין שצבע תכשיט צריך להתאים לבגד ולשאר האביזרים הנלווים=בעיני אין צבע שבאופנה וצבע שלא באופנה -מבחינתי כל צבעי הקשת תמיד באופנה בתנאי שמותאמים למי שלובש\ת אותם בהתאמה לשאר הפריטים . אני מעצבת תכשיטים בשלל צבעים עם כל הצבעים וכל אחד\ת יכול לבחור צבע שאוהב ,שמתאים ורוצה יום נפלא וצבעוני !!! תכשיטים לאנשים מיוחדים ...Paloma